








Méretek 80×46×54 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Szék anyaga Polipropilén: Kék Tömör fa: Bükk A szék méretei Szélesség: 46 cm Ülésszélesség: 46 cm Mélység: 54,5 cm Ülésmélység: 41 cm Magasság: 80 cm Ülésmagasság: 42,5 cm Teherbírás: 120 kg Súly: kb. 3,7 kg Kialakítás Skandináv stílus modern színes kivitelben Tartós és természetes anyagok kombinációja a hosszú élettartamért Ergonomikusan kialakított ülés a maximális kényelemért Könnyű karbantartás a minőségi anyagoknak köszönhetően Szétszerelt állapotban szállítjuk Csomag méretei: 60 x 40 x 50 cm, 4,5 kg A skandináv étkező egyszerűség, világosság és természetes harmónia szimbóluma. A tiszta vonalak, természetes anyagok és finom színárnyalatok kombinációja egy otthonos teret teremt, amely vonzza a családot és barátokat. A funkcionalitás és esztétika hangsúlyával a kényelem és időtálló design összhangját kínálja. Csak néhány kiegészítőt kell hozzáadni semleges árnyalatokban, hogy az étkező megkapja egyedi karakterét a nyugalom és elegancia teljes pompájában.
| Szélesség: | 46 cm |
|---|---|
| Mélység: | 54 cm |
| Magasság: | 80 cm |
| Fa mintázat | Bükkfa |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Műanyag |
| Anyag | Fa |
| Lábak anyaga | Fa |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 120 kg |
| Huzat | Párnázás nélkül |
| Kinézet | Klasszikus |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Fa dekoráció | Bükkfa |
| Ülésmagasság | 42,5 cm |
| Ülésszélesség | 46 cm |
| Súly | 3,7 kg |

84×46×54 cm, fa, műanyag ülőrésszel
Raktáron
84×46×54 cm, fa, műanyag ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 9 webáruházban

84×46×51 cm, 2 db, műanyag ülőrésszel
Raktáron
84×46×51 cm, fa, 2 db
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
101×54×43 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 8 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Raktáron
83×54×61 cm, kárpitozott, fém
Kiszállítás 1 hét múlva
83×54×61 cm, kartámasszal, kárpitozott

Fa, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
83×54×61 cm, kartámasszal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
83×54×61 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban

81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
79×61×55 cm, kartámasszal, modern stílusú

79×61×55 cm, kartámasszal, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
99×59×47 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
Fém
Raktáron
Fa, kartámasszal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron