


Méretek 89×57×62 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
4 db masszív, praktikus összecsukható karfás szék készlet nyaraló hangulat a kertben, télikertben, a medence mellett és az erkélyen vagy teraszon. Tömör tíkfa időtlen dizájnnal, kézműves kivitelben, ezek a kerti székek az erkélyen, teraszon vagy a kertben találhatóak. Az összecsukható székek pillanatok alatt felállíthatók és a karfáknak, lekerekített éleknek és keskeny léceknek köszönhetően ülőpárna nélkül is nagyon kényelmesek. Használat után a helytakarékosság érdekében gyorsan összecsukhatók és tárolhatók. A teak természetességével ragyog, nagyon robusztus és ellenáll az időjárási hatásoknak. Ezen tulajdonságainak köszönhetően különösen alkalmas kültéri használatra. Gondozás nélkül a fa idővel ezüstszürke patinás lesz. Ha ezt szeretné megelőzni, és meg szeretné őrizni a teak bútorok fa meleg árnyalatát, akkor rendszeresen kezelje teak olajjal. Termék részletek: méretek: 89 x 57 x 62 cm (ma x szé x mé) ülőfelület: 38 cm x 38 cm háttámla magassága: 50 cm háttámla magassága: kb.51 cm kartámasz szélessége: kb 5,5 cm ülésmagasság: 46 cm súlya: 7 kg/db anyaga: teak fa készlet: 4 db masszív, kézzel készített Csomag tartalma: 1 x készlet csomag súlya: kb.30 kg
| Szélesség: | 57 cm |
|---|---|
| Mélység: | 62 cm |
| Magasság: | 89 cm |
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Fafajta | Teakfa |
| Karfás | Igen |
| Funkció | Összecsukható |
| Szín | Barna |
| Méretek | 89 x 57 x 62 cm |
| Ülésmagasság | 46 cm |
| Teherbíró képesség | 150 kg |
| Anyag típusa | Teakfa |
| Pozicionálható | Nem |
| Kempingszékek | Igen |
| Összecsukható | Igen |
| Gyártó | Divero |
| Az üléspárna mélysége | 38 cm |
| Színes | Barna |
| Gyermekek | Nem |
| Súly | 7 kg |

89×57×62 cm, összecsukható, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
Összecsukható, fém, akácfa
RaktáronIngyenes szállítás
89×57 cm, összecsukható, fa
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
110×56×75 cm, összecsukható, fa
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
89×57×62 cm, összecsukható, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
Összecsukható, fa, teakfa
Raktáron
98×42×43 cm, összecsukható, fa
Elérhető 9 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva

Összecsukható, fa, akácfa
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Fém
Raktáron
99×57×69 cm, összecsukható, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, teakfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
105×53×65 cm, összecsukható, fém
Elérhető 5 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, teakfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
98×42×43 cm, összecsukható, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
74×52 cm, műrattan, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
Karfás
Raktáron
90×55×65 cm, fém, műrattan
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, összecsukható, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
Összecsukható
Kiszállítás 1 nap múlva
Összecsukható, természetes rattan
Raktáron
64-77×58×48 cm, műanyag, fém

72×52 cm, természetes rattan, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém, rakásolható
Raktáron
80×42×52 cm, műanyag
Raktáron
89×57×62 cm, összecsukható, fa
Elérhető 6 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém, műrattan
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Fém, karfás
Raktáron
Összecsukható, fém, karfás
Raktáron
73×32 cm, összecsukható, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva