





























Méretek 82×54×55 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Műanyag: Fehér Méretek Szélesség: 54 cm Ülőfelület szélessége: 30 - 46 cm Támla szélessége: 52,5 cm Mélység: 55 cm Ülésmélység: 41 cm Magasság: 82,5 cm Ülésmagasság: 45 cm Támla magassága: 39 cm Teherbírás: 120 kg Magasság a földtől a karfáig: 65 cm Kialakítás Rakásolható A műanyag nem UV-stabil – a széket javasoljuk védeni a napsugárzástól Lapraszerelten szállítva A kert nem csak a munka helye, hanem pihenésre és találkozásra is alkalmas a szeretteinkkel. A jól megválasztott kerti bútor bármely sarkot otthonos hellyé tud varázsolni, ahol egész nap kellemesen érezheti magát az ember. A műanyag székek könnyűségük, könnyű karbantarthatóságuk és időjárásállóságuk miatt ideális választásnak bizonyulnak kültéri használatra. Tökéletesen alkalmasak teraszra, balkonra, medence mellé vagy szabadtéri asztalokhoz. A modern dizájn pedig stílust visz a természetbe.
| Szélesség: | 54 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 82 cm |
| Funkció | Rakásolható |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfákkal |
| Lábak anyaga | Műanyag |
| Kinézet | Klasszikus |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 45 cm |
| Összecsukható | Egymásra rakható |
| Elhelyezhetőség | Rögzített |
| Típus | Ülőgarnitúra |
| Háttámla kialakítása | Perforált |
| Stílus | Modern |
| Súly | 4,4 kg |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Sajnos sérülten érkezett, cserét kértem. Az ügyfélszolgálat "esztétikai hibának" minősítette a sérülést, amivel nem értek egyet. Hibátlan árut akartam, nem leárazottat.
Jó design, stabil anyag
sérülten érkezett
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu
Meglepően erős műanyagból van, a lábak becsavarozása után stabilan áll. Kiváncsi vagyok, hogy a terhelést hogy birja- a műanyag egybelábas székeing jobban inogtak és ki is törtek.
Piros szinben nem kaptam.
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu
Szép
Hibás terméket kaptam, használhatatlan, kényelmetlen
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu
Régóta kerestem egy fehér széket a fésülködő asztal elé, támlával, karfával. Végre megtaláltam azt, ami nekem pont oda illik. Már nem nyomja a szívemet semmi. :)
Mutatós, elegáns, nem szokványos szék. Nekem a fésülködő tükör elé tökéletes, annak ellenére, hogy műanyag, nem zavar.
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu
szép, stabil
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu

80×42×52 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron
Műanyag
Ingyenes szállítás
80×42×52 cm, műanyag
Raktáron
69×68 cm
Ingyenes szállítás
82×54×55 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron

Műanyag
Ingyenes szállítás
79×56 cm, fém, karfás
Ingyenes szállítás

Karfás
Raktáron
Karfás
Raktáron
Fém, karfás
Raktáron
79×53 cm, fém
Ingyenes szállítás
76×60×56 cm, műanyag
Raktáron
Összecsukható, fém
Raktáron
Műanyag, karfás
Raktáron
Műanyag
Ingyenes szállítás
Összecsukható, fém, karfás
Raktáron
Műanyag
Ingyenes szállítás
Karfás
Raktáron

Karfás
Raktáron
Fa, fenyőfa
Raktáron

82×55×59 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron
Műanyag, karfás
Raktáron
Fa, akácfa
Raktáron
Műanyag, rakásolható
Raktáron
Karfás
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron



Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron