Ezek is tetszhetnek
Előző árak
- 2026. 05. 30. - 49 870 Ft
- 2026. 05. 12. - 49 870 Ft
- 2026. 04. 29. - 55 090 Ft
- 2026. 04. 24. - 46 827 Ft
- 2026. 04. 21. - 55 090 Ft
- 2026. 04. 17. - 46 827 Ft
- 2026. 04. 05. - 55 090 Ft
- 2026. 03. 05. - 46 402 Ft
- 2026. 01. 16. - 45 520 Ft
- 2026. 01. 14. - 49 490 Ft
- 2025. 12. 11. - 46 270 Ft
- 2025. 11. 28. - 44 070 Ft
- 2025. 11. 21. - 46 390 Ft
- 2025. 11. 11. - 46 400 Ft
- 2025. 11. 07. - 48 900 Ft
- 2025. 11. 01. - 49 990 Ft
- 2025. 10. 28. - 54 590 Ft
- 2025. 10. 25. - 46 947 Ft
- 2025. 10. 13. - 54 590 Ft
- 2025. 10. 10. - 46 947 Ft
- 2025. 10. 09. - 54 590 Ft
- 2025. 10. 07. - 51 990 Ft
- 2025. 10. 03. - 44 711 Ft
- 2025. 10. 01. - 51 990 Ft
- 2025. 09. 30. - 41 592 Ft
- 2025. 09. 26. - 44 711 Ft
- 2025. 09. 23. - 51 990 Ft
- 2025. 09. 19. - 42 110 Ft
- 2025. 09. 16. - 44 190 Ft
- 2025. 09. 16. - 51 990 Ft
- 2025. 09. 12. - 44 711 Ft
- 2025. 08. 14. - 44 190 Ft
- 2025. 08. 13. - 51 990 Ft
Termékleírás
Zöld mosható szőnyeg 160x230 cm Matcha Latte – Mila Home
Méretek
| Szélesség: | 160 cm |
|---|---|
| Mélység: | 230 cm |
Specifikációk
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Forma | Téglalap |
| Stílus | Modern, Retró |
| Méret | Darabáru |
| Anyag típus | Szintetikus |
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes, Rövid |
| Anyag | Poliészter |
| Szín | Zöld |
| Gyártási mód | Szőtt |
| Minta | Absztrakt |
| Származási hely | TR |
| Anyag összetétele és típusa | Poliészter |
| Vastagság | 1.7 cm |
| Szálhosszúság | Szál nélküli |
| Súly | 3.8 kg |
| Hosszúság | 230 cm |
| Felület típusa | Digitális nyomtatás |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Hurkolt (Egyenletes) |
| Kollekció | Mila Home x Bonami |
| Minőség | Basic |
| Sűrűség | 1900 g/m² |
| Textil sűrűsége | Közepes |
| Jellemzők | Csúszásgátló/padlófűtésnél is használható/mosható/robotporszívóval tisztítható |
| Ápolás | Mosógépben mosható/mosás 30°C-on/rendszeres porszívózás javasolt/kémiai tisztítószerek nem használhatók/kémiailag nem fehéríthető |
| Hátsó oldal anyaga | Gumi |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Gyártó | Mila Home |
Vélemények
Ajánljuk

Krémszínű viszkóz szőnyeg 135x195 cm Oriental Flowers – Nouristan
135×1 cm, pamut, szőtt
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri szőnyeg 160x230 cm Luna – Universal
Kültéri, szőtt, darabonként rendelhető

Szőnyeg 230x160 cm Muse - Asiatic Carpets
160×230 cm, modern stílusú, szőtt
RaktáronIngyenes szállítás
Colors Multi szőnyeg, 120 x 170 cm - Universal
120×170 cm, modern stílusú, szőtt
Raktáron
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, modern stílusú, szőtt
Raktáron
Krémszínű kültéri-beltéri szőnyeg 200x290 cm Samara – Universal
200×290 cm, kültéri, szőtt

Kék-bézs szőnyeg 200x280 cm Terrain – Hanse Home
200×280 cm, modern stílusú, szőtt
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, modern stílusú, egyszínű
RaktáronIngyenes szállítás
Moar Hakuna szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, juta, szőtt

Krémszínű szőnyeg 160x230 cm Life – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, juta, modern stílusú
Raktáron
Krémszínű kerek szőnyeg ø 200 cm Leon – Villeroy&Boch
⌀ 200 cm, kerek, modern stílusú
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 140x200 cm Art – Ayyildiz Carpets
140×200 cm, juta, modern stílusú
Raktáron
Kék-bézs szőnyeg 240x340 cm Terrain – Hanse Home
240×340 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Szőnyeg 200x290 cm Parma Garro – Universal
200×290 cm, juta, szőtt

Szürkésbézs kétoldalas juta kerek szőnyeg ø 200 cm Braided – Hanse Home
⌀ 200 cm, kerek, juta
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 160x230 cm Art – Ayyildiz Carpets
Juta, modern stílusú, szőtt
RaktáronIngyenes szállítás
Matrix szőnyeg, 120 x 170 cm - Universal
120×170 cm, modern stílusú, szőtt

Parma Mismo szőnyeg, 120 x 170 cm - Universal
120×170 cm, modern stílusú, szőtt
Raktáron
Krémszínű mosható szőnyeg 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, szőtt, poliészter
Raktáron
Rózsaszín mosható szőnyeg 160x230 cm Sky – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, modern stílusú, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Zöld szőnyeg 160x230 cm – Flair Rugs
160×230 cm, modern stílusú, szőtt
RaktáronIngyenes szállítás
Sötétszürke kültéri-beltéri szőnyeg 200x290 cm Giza 1410 – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, kültéri, modern stílusú
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Yen One – Universal
200×290 cm, juta, modern stílusú
Raktáron
Világos natúr színű kézi szövésű gyapjú szőnyeg 160x230 cm Calmio – Hanse Home
160×230 cm, gyapjú, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Parma Garro szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, juta, szőtt
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 200x300 cm Wolly – BT Carpet
200×300 cm, modern stílusú, szőtt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krémszínű mosható kerek szőnyeg ø 200 cm Sky – Ayyildiz Carpets
⌀ 200 cm, kerek, modern stílusú
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Leon – Villeroy&Boch
200×290 cm, modern stílusú, egyszínű
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Röviditalos pohár szett 6 db-os 50 ml – Lyngby Glas
Feles, - készletek
Raktáron
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Műanyag, átmérő, állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Átmérő, állványok, fém
Raktáron
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló, átmérő
Raktáron
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, játszó, klasszikus
Raktáron
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, modern stílusú, szőtt
Raktáron
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Átmérő
Raktáron
Aranyszínű rozsdamentes acél pedálos szemetes 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Átmérő

Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
Egész évben használható, üreges szál töltetű, magasság
Raktáron
Fényes ezüstszínű öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×11 cm, egyenes, átmérő
Raktáron
Matt fekete öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai sarokpolc Genova – Wenko
8×36×17 cm, sarok, átmérő

Terrakotta színű asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 40 cm) Alev – Opviq lights
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Lou konyhai sarokpolc, 11 x 33 cm - Wenko
33×32×11 cm, egyenes, átmérő
Raktáron
Fekete öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×11 cm, egyenes, átmérő
Raktáron
Siena fehér gurulós állvány, 3 db polccal - Metaltex
63×41×23 cm, modern stílusú, lábakkal
Raktáron





































































