
Rózsaszín mosható szőnyeg 160x230 cm Sky – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, modern stílusú, egyszínű, poliészter
31 810 Ft

Krémszínű mosható szőnyeg 240x340 cm Sky – Ayyildiz Carpets
240×340 cm, modern stílusú, szőtt, egyszínű
87 190 Ft

Krémszínű mosható szőnyeg 160x230 cm Sky – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, modern stílusú, szőtt, egyszínű
-14 %31 550 Ft
36 690 Ft
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 31 810 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 27. - 31 810 Ft
- 2026. 05. 26. - 31 810 Ft
- 2026. 03. 05. - 28 738 Ft
- 2026. 02. 23. - 27 000 Ft
- 2026. 02. 20. - 28 738 Ft
- 2026. 02. 16. - 33 809 Ft
- 2026. 02. 14. - 28 738 Ft
- 2026. 02. 13. - 33 809 Ft
- 2026. 01. 30. - 26 980 Ft
- 2026. 01. 23. - 26 990 Ft
- 2026. 01. 16. - 27 000 Ft
- 2025. 12. 27. - 28 738 Ft
- 2025. 12. 05. - 28 060 Ft
- 2025. 11. 18. - 22 990 Ft
- 2025. 11. 07. - 28 060 Ft
- 2025. 11. 01. - 29 070 Ft
- 2025. 11. 01. - 33 809 Ft
- 2025. 10. 20. - 27 047 Ft
- 2025. 10. 09. - 27 047 Ft
- 2025. 10. 08. - 25 752 Ft
- 2025. 10. 07. - 32 190 Ft
- 2025. 10. 03. - 27 683 Ft
- 2025. 10. 01. - 32 190 Ft
- 2025. 09. 30. - 25 752 Ft
- 2025. 09. 23. - 27 680 Ft
- 2025. 09. 23. - 32 190 Ft
- 2025. 09. 19. - 27 680 Ft
- 2025. 09. 16. - 28 970 Ft
- 2025. 09. 16. - 32 190 Ft
- 2025. 09. 12. - 27 683 Ft
- 2025. 08. 29. - 32 190 Ft
- 2025. 08. 24. - 27 683 Ft
- 2025. 08. 22. - 32 190 Ft
- 2025. 08. 15. - 27 683 Ft
- 2025. 06. 26. - 32 190 Ft
- 2025. 06. 23. - 26 718 Ft
- 2025. 05. 16. - 27 360 Ft
- 2025. 05. 13. - 28 970 Ft
- 2025. 05. 09. - 30 250 Ft
- 2025. 05. 02. - 32 190 Ft
- 2025. 04. 30. - 30 590 Ft
- 2025. 04. 25. - 26 002 Ft
- 2025. 04. 15. - 30 590 Ft
- 2025. 04. 10. - 26 307 Ft
- 2025. 04. 07. - 30 590 Ft
- 2025. 03. 27. - 29 890 Ft
- 2025. 03. 25. - 29 190 Ft
- 2025. 03. 20. - 25 103 Ft
- 2025. 03. 16. - 29 190 Ft
- 2024. 11. 28. - 23 352 Ft
- 2024. 11. 22. - 24 811 Ft
- 2024. 11. 10. - 26 271 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Rózsaszín mosható szőnyeg 160x230 cm Sky – Ayyildiz Carpets
Méretek
| Szélesség: | 160 cm |
|---|---|
| Mélység: | 230 cm |
Specifikációk
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Forma | Téglalap |
| Stílus | Modern |
| Méret | Darabáru |
| Anyag típus | Szintetikus |
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes, Rövid |
| Anyag | Poliészter |
| Szín | Rózsaszín |
| Minta | Egyszínű |
| Származási hely | CN |
| Anyag összetétele és típusa | Mikroszál |
| Szálhosszúság | Rövid szál |
| Súly | 4.784 kg |
| Hosszúság | 230 cm |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Vágott (velúr) |
| Kollekció | Sky |
| Minőség | Basic |
| Sűrűség | 1300 g/m² |
| Textil sűrűsége | Alacsony |
| Jellemzők | Robotporszívóval tisztítható/csúszásgátló/mosható/padlófűtésnél is használható |
| Ápolás | Mosás 30°C-on/mosógépben mosható/rendszeres porszívózás javasolt |
| Hátsó oldal anyaga | Filc |
| Anyag specifikáció | 100% mikroszálas |
| Gyártó | Ayyildiz Carpets |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Nagyon szép és minőségi. Puha, és a rózsaszínnek nagyon szép, púderes árnyalata van. Nem csúszik el a helyéről, és nagyon könnyen porszívózható. Kiváló ár egy viszonylag nagy szőnyegért.
ahogy le van írva
Gyönyörű, nagyon finom szőnyeg... az unokám nagyon örül neki.
Szuper
Hasonló termékek

PUNE szőnyeg
Gyapjú, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
Joye futószőnyeg
Futószőnyeg, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
HOMCOM hosszú szálú mosható szőnyeg, 160 x 230 cm, krém | Aosom
Szőtt, egyszínű, beltéri
Raktáron
Krémszínű mosható kerek szőnyeg ø 120 cm Sky – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cm, kerek, modern stílusú
Raktáron
Krémszínű kézi szövésű gyapjúkeverék szőnyeg 160x230 cm Kari – Villeroy&Boch
160×230 cm, gyapjú, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Lambskin báránybőr szőnyeg, műbőr 50x85 cm, Elefántcsont
Poliészter, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Marvion szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Kyoto szőnyeg törtfehér, többféle méretben - Woud méretek: 300 x 200 cm
Kültéri, gyapjú, kézzel szőtt
Ingyenes szállítás
SURAT szőnyeg
Beltéri, darabonként rendelhető, téglalap alakú
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 160x230 cm Life – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, egyszínű, beltéri
Raktáron
Quebec kilim szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú, rövid
Raktáron
Rose Garden Home Gobelin Futószőnyeg 148 x 48 cm - Villeroy & Boch
Kültéri, modern stílusú, futószőnyeg

Lambskin báránybőr szőnyeg, Krém színben, 50x85 cm
Skandináv stílusú, beltéri, darabonként rendelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Magna szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Menorca kültéri kerek szőnyeg
Kültéri, kerek, darabonként rendelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Addie szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Runi kilim szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú, rövid
Raktáron
Menorca kültéri szőnyeg
Kültéri, téglalap alakú, szintetikus
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Menorca kültéri szőnyeg
Kültéri, téglalap alakú, szintetikus
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Menorca kültéri kerek szőnyeg
Kültéri, kerek, darabonként rendelhető
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 160x240 cm Wolly – BT Carpet
160×240 cm, modern stílusú, egyszínű
RaktáronIngyenes szállítás
Juliet kültéri szőnyeg
Kültéri, kerek, poliészter
Raktáron
Alya szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Balis szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Fantasy szőnyeg 12500-10
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Világos natúr színű kézi szövésű gyapjú kerek szőnyeg ø 150 cm Calmio – Hanse Home
⌀ 150 cm, kerek, gyapjú
RaktáronIngyenes szállítás
Regama szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Forms szőnyeg
Gyapjú, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
Sofus szőnyeg
Kerek, gyapjú, skandináv stílusú
Raktáron
Szőnyeg 160x230 cm Dottie Multi – Universal
160×230 cm, modern stílusú, beltéri
Raktáron
CARLO SURI bézs szőnyeg 80 x 150 cm
80×150 cm, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
Bézs-krémszínű szőnyeg 160x240 cm Anders Beige Natural – Asiatic Carpets
160×240 cm, pamut, absztrakt mintás
RaktáronIngyenes szállításA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Műanyag, átmérő, állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló, átmérő
Raktáron
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, játszó, klasszikus
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Átmérő, állványok, fém
Raktáron
Zöld karton rendszerező dokumentumokhoz Johan Canvas Paper Laminate – Bigso
Átmérő
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, modern stílusú, szőtt
Raktáron
Röviditalos pohár szett 6 db-os 50 ml – Lyngby Glas
Feles, - készletek
Raktáron
Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
Egész évben használható, üreges szál töltetű, magasság
Raktáron
Aranyszínű rozsdamentes acél pedálos szemetes 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Átmérő

Meleg színű LED szálas szabályozható izzó E27, 4 W Soft Glow – Star Trading
LED, körte, dimmelhető
Raktáron
Élelmiszertartó doboz szett 24 db-os Fresco – Hermia
Műanyag, élelmiszer tároló doboz, - szettek
Raktáron
Fényes ezüstszínű öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×11 cm, modern stílusú, egyenes
Raktáron
Kókuszrost lábtörlő 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, kültéri, beltéri
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron






