Ezek is tetszhetnek
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 35 839 Ft
- 2026. 04. 21. - 35 839 Ft
- 2026. 04. 17. - 30 463 Ft
- 2026. 04. 01. - 35 839 Ft
- 2026. 03. 28. - 26 879 Ft
- 2026. 03. 25. - 26 534 Ft
- 2026. 03. 10. - 29 850 Ft
- 2026. 03. 10. - 35 379 Ft
- 2026. 03. 05. - 30 072 Ft
- 2026. 02. 24. - 35 379 Ft
- 2026. 02. 20. - 30 072 Ft
- 2026. 02. 16. - 35 379 Ft
- 2026. 02. 14. - 30 072 Ft
- 2026. 01. 29. - 35 379 Ft
- 2026. 01. 23. - 30 072 Ft
- 2026. 01. 16. - 30 780 Ft
- 2025. 12. 27. - 30 072 Ft
- 2025. 09. 19. - 28 970 Ft
- 2025. 09. 19. - 30 320 Ft
- 2025. 09. 12. - 28 973 Ft
- 2025. 08. 29. - 33 690 Ft
- 2025. 08. 24. - 28 973 Ft
- 2025. 08. 22. - 33 690 Ft
- 2025. 08. 15. - 28 973 Ft
- 2025. 08. 13. - 33 690 Ft
Termékleírás
Krémszínű mosható szőnyeg 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Méretek
| Szélesség: | 160 cm |
|---|---|
| Mélység: | 230 cm |
Specifikációk
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Származási hely | CN |
| Anyag összetétele és típusa | Mikroszál |
| Vastagság | 1.2 cm |
| Szálhosszúság | Rövid szál |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 4.232 kg |
| Hosszúság | 230 cm |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Vágott (kombinált) |
| Kollekció | Pompei |
| Minta | Strukturális/geometrikus |
| Stílus | Skandináv |
| Minőség | Basic |
| Sűrűség | 1150 g/m² |
| Textil sűrűsége | Alacsony |
| Jellemzők | Padlófűtésnél is használható/robotporszívóval tisztítható/mosható |
| Ápolás | Kémiailag nem fehéríthető/mosógépben mosható/mosás 30°C-on/rendszeres porszívózás javasolt/kémiai tisztítószerek nem használhatók |
| Hátsó oldal anyaga | Pamut |
| Anyag specifikáció | 100% mikroszálas |
| Szín | Krémszínű |
| Gyártó | Ayyildiz Carpets |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Nagyon kellemes, gyönyörű ❤️
A szőnyeg még jobban néz ki, mint a képen, kellemes tapintású és a szobában nagyon organikusan hat, mint a zen kert homokjában húzott vonások.
Ajánljuk

Krémszínű szőnyeg 160x230 cm Art – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
Szürkésbarna juta szőnyeg 160x230 cm Bouclé – Hanse Home
160×230 cm, juta, egyszínű
RaktáronIngyenes szállítás
Bézs mosható szőnyeg 200x290 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Szőnyeg 160x230 cm Dottie Multi – Universal
160×230 cm, modern stílusú, beltéri
Raktáron
Krémszínű kültéri-beltéri szőnyeg 200x290 cm Samara – Universal
200×290 cm, hosszú / shaggy, közepes
Raktáron
Bézs mosható szőnyeg 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Beltéri, hosszú / shaggy, közepes
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Art – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Natúr színű juta szőnyeg 190x280 cm Bouclé – Hanse Home
190×280 cm, juta, egyszínű
Raktáron
Zöld szőnyeg 160x230 cm – Flair Rugs
160×230 cm, egyszínű, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
Parma Garro szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 140x200 cm Art – Ayyildiz Carpets
140×200 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Karia Abstract szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, juta, absztrakt mintás
RaktáronIngyenes szállítás
Zöld-krémszínű viszkóz szőnyeg 160x230 cm Oriental – Nouristan
160×230 cm, virágmintás, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
Bézs kültéri szőnyeg 160x230 cm Giza – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, kültéri, egyszínű
Raktáron
Krémszínű mosható szőnyeg 240x340 cm Rocco Cream – Elle Decoration
240×340 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Moar Hakuna szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, beltéri, szintetikus
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 200x300 cm Wolly – BT Carpet
200×300 cm, modern stílusú, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
Pocket világoskék asztali vasalódeszka - Joseph Joseph
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Siena fehér gurulós állvány, 3 db polccal - Metaltex
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
Oven 2 db szürke szilikon edényfogó kesztyű - Wenko
Készlet
Raktáron
WC-ülőke 37 x 42,5 cm Bamboo – Wenko
Fa, klasszikus
Raktáron
Lou konyhai sarokpolc, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cm, modern stílusú, sarok
Raktáron
Világosbarna kovaföld fürdőszobai kilépő 39x60 cm Puna – Wenko
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes

Vento acél ruhaszárító, hosszúság 177 cm - Metaltex
110×63×177 cm, álló, összecsukható
Raktáron
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko

Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel

4 évszakos gyerek paplan 100x135 cm Medium – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló
































































