



Méretek 120×170 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Tedd kényelmesebbé otthonod ezzel az Universal szőnyeggel ! A szőnyeg 100% polipropilén szálait speciális, hő-szálas, fríz technológiával kezelik, így igazán hosszú élettartamú és tartós szőnyeged lehet! A minőségi kivitelezés ezzel a módszerrel a szőnyeg megjelenésében is tükröződik: a színek intenzívebbé válnak, így jobban kitűnnek. A márkáról: Unod kicsit a lakást? Dobd fel az Universal modern szőnyegeivel! A márka fókuszában a minőségi és tartós anyagok állnak, amelyeknek kellemes az érintésük. A szőnyegek stílusa pedig elragadó, és ízlésed szerint válogathatsz az egyszerű daraboktól kezdve a rendkívüli darabokig.
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 170 cm |
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Anyag típus | Szintetikus |
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Anyag | Polipropilén |
| Minta | Virágos |
| Származási hely | TR |
| Anyag összetétele és típusa | Polipropilén |
| Vastagság | 1.6 cm |
| Szálhosszúság | Közepes szál |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 6.12 kg |
| Hosszúság | 170 cm |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Szélek típusa | Varrott/ragasztott |
| Szálak típusa | Vágott (velúr) |
| Kollekció | Colors |
| Minőség | Extra/Back To School |
| Sűrűség | 300000 pont/m² |
| Textil sűrűsége | Közepes |
| Jellemzők | Padlófűtésnél is használható |
| Ápolás | Professzionális tisztítást igényel/tisztítás száraz törlőruhával |
| Hátsó oldal anyaga | Juta |
| Anyag specifikáció | 100% polipropilén |
| Szín | Színes |
| Gyártó | Universal |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Teljes mértékben megfelel az elvárásaimnak, a színek megfelelnek az Önök weboldalán feltüntetetteknek, a minőség az elképzeléseim szerint van.
Szép szőnyeg, a katalógusban látható kép megfelel a valóságnak. Kellemesen kiegészíti a belső teret.
Gyönyörű. Álomszerű.
Kellemes, puha szőnyeg.
Csodás szín, nagyon jó minőség!
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu

200×300 cm, modern stílusú, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×230 cm, poliészter, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
160×230 cm, kültéri, egyszínű
Raktáron
80×200 cm, juta, futószőnyeg
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
160×230 cm, modern stílusú, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
160×230 cm, beltéri, szintetikus
RaktáronIngyenes szállítás
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
200×290 cm, hosszú / shaggy, közepes
Raktáron
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
160×230 cm, virágmintás, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
190×280 cm, juta, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban

160×230 cm, juta, egyszínű
Raktáron
160×230 cm, modern stílusú, beltéri
Raktáron
160×230 cm, egyszínű, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
140×200 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
160×240 cm, modern stílusú, egyszínű
RaktáronIngyenes szállítás
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
Fém, fedővel

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
15×18×61 cm, fa, beltéri
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron