



Méretek 85×53×43 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársonyszövet: Narancs - fahéj Bluvel 14 Fém: Fekete (matt) Méretek Szélesség: 53 cm Ülésmélység: 43 cm Magasság: 85 cm Ülőmagasság: 45 cm Teherbírás: 110 kg Súly: 4 kg Szétszerelve szállítva Öltöztesse fel belső terét új köntösbe. A sötét színek és a sok bútor optikailag csökkentik a helyiséget. Merítsen inspirációt a skandináv stílusból, amelynek szimbólumai a világosság, egyszerűség és természet. Az északi természet ihlette stílus sokakat meglep magas funkcionalitásával, fenntarthatóságával és harmonikus atmoszférájával. Az Étkezőszék JAKE VELVET narancssárga színben tökéletes darab lesz egy skandináv étkezőbe. A kárpitozás és a szék kialakítása magas kényelmet biztosít. Párosítsa a Jake Velvet széket fém elemekkel az étkezőben, valamint kiegészítőkkel finom pasztell árnyalatokban. Élvezze a közös étkezéseket családjával és barátaival.
| Szélesség: | 53 cm |
|---|---|
| Mélység: | 43 cm |
| Magasság: | 85 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fa |
| Szín | Narancssárga |
| Kárpitozott | Igen |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 110 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Minta | Mintával |
| Szett | Darabos |
| Ülésmagasság | 45 cm |
| Háttámla alakja | Magastámla |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |

Modern stílusú, kárpitozott, rakásolható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
86×45 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
82×59×62 cm, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
Kárpitozott, fém, retró
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×59×62 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
91×45×39 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
91×45×39 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron


88×54×60 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×54×60 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, öko-bőr ülőrésszel
Raktáron
Forgó
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Forgó, kartámasszal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
84×55×47 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
83×55×45 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
83×55×45 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, retró, öko-bőr ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
83×56×62 cm, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
84×61×47 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
101×43×32 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
(szettek), fém
Raktáron
Üveg, világítással
Raktáron
Álló
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
25×140×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva