


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet: Narancssárga - fahéj színű Bluvel 4215 Fém: Fekete (matt) Méretek Szélesség: 45 cm Ülésmélység: 39 cm Magasság: 91 cm Ülő magasság: 51 cm Teherbírás: 110 kg Tömeg: 4 kg Szállítva lapra szerelten Öltöztessétek új köntösbe belső tereteket. A sötét színek és a sok bútor optikailag kisebbé teszik a helyiséget. Merítsetek inspirációt a skandináv stílusból, amelynek jelképei a világosság, egyszerűség és természet. Ez a stílus az északi természetből merít, és meglep sokakat magas funkcionalitásával, fenntarthatóságával és harmonikus atmoszférájával. Az Étkezőszék DAREN VELVET narancssárga tökéletes darabja lesz egy skandináv stílusú étkezőnek. A kárpitozás és a szék kialakítása magas kényelmet biztosítanak. Párosítsa a Daren Velvet széket fém elemekkel az étkezőben és finom pasztellszínű kiegészítőkkel. Élvezze a közös étkezéseket családdal és barátokkal.
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 39 cm |
| Magasság: | 91 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fa |
| Kárpitozott | Igen |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 110 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Minta | Mintával |
| Szett | Darabos |
| Ülésmagasság | 51 cm |
| Háttámla alakja | Magastámla |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
Felhasználói értékelések
Kiszállítás 6 nap alatt
nagyon kényelmes
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu
Elegáns, kényelmes
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu

91×45×39 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
88×54×60 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×54×60 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Raktáron
Forgó
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
85×53×43 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
91×45×39 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
91×45×39 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban

Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
92×58×52 cm, modern stílusú, rakásolható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, retró
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Tölgyfa, retró, sonoma tölgyfa
Raktáron

84×61×47 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
83×55×45 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
83×55×45 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott

Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
Álló
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
101×43×32 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
(szettek), fém
Raktáron
Üveg, világítással
Raktáron
Álló
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
25×140×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva