

Méretek 75×140×80 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Asztal anyaga MDF: Fekete Fa: Bükk Asztal mérete Szélesség: 140 cm Mélység: 80 cm Magasság: 75 cm York székekkel ajánljuk kombinálni. A hűvös északi inspiráció. Helyezze egyensúlyba a belső tér színeit és egyes elemeit. Lakjon skandináv stílusban. A könnyedsége, légiessége és funkcionalitása elvarázsolja. Masszív bútorok, fém vagy üveg komponensek és méretes lámpatestek az északi stílusban kialakított lakások fő elemei. Nagy tágas helyiségeg sötét sarkak és elválasztások nélkül vizuálisan megnövelik a teret. A skandináv étkezőasztalok tökéletesen praktikusak. Az összes tárgynak megvan a maga helye, így könnyedén rendben tartható a tér. A Bergen fekete étkezőasztalt ne féljen egy élénkebb akcentussal díszíteni.
| Szélesség: | 140 cm |
|---|---|
| Mélység: | 80 cm |
| Magasság: | 75 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Nem bővíthető |
|---|---|
| Alak | Téglalap |
| Stílus | Skandináv |
| Fa mintázat | Bükkfa |
| Felület | Matt |
| Asztallábak anyaga | Fém |
| Asztallap anyaga | Üveg |
| Asztalláb típus | Klasszikus, Három láb |
| Teherbírás | 150 kg |
| Lap anyaga | MDF |
| Ülőhelyek száma | 6 fő részére |
| Fa dekoráció | Bükkfa |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Asztallap vastagsága | 18 mm |
| Lábak formája | Négy láb |
| Méret | Kicsi |

75×140×80 cm, bővíthető, modern stílusú
Raktáron
75×120×80 cm, bővíthető, modern stílusú
Raktáron
75×120×60 cm, bővíthető, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
Bővíthető, tölgyfa, fém lábakkal
Elérhető 3 webáruházban

75×140×80 cm, bővíthető, 6-személyes
Raktáron
76×70×130 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Kiszállítás 1 hét múlva
Kerek, tölgyfa, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kerek, fém lábakkal, matt
Raktáron
Tölgyfa, rusztikus, matt
Ingyenes szállítás
Kerek, fém lábakkal, matt
Raktáron
75×120×80 cm, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
75×120×80 cm, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Tölgyfa, rusztikus, matt
Ingyenes szállítás
Fém lábakkal, matt, bükkfa
Elérhető 8 webáruházban
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, fém lábakkal, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, kerek, modern stílusú
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Kerek, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
Modern stílusú, négyzet alakú, fém lábakkal
Raktáron
Négyzet alakú, fém lábakkal, matt
Raktáron
75×120×80 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
75×120×80 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Raktáron
76×60×60 cm, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
75×70×120 cm, bővíthető, fenyő
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Kerek, modern stílusú, fém lábakkal
Raktáron
Bővíthető, tölgyfa, matt
Raktáron
75×120×60 cm, bővíthető, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
Bővíthető, tölgyfa, fém lábakkal

Tölgyfa, matt, sonoma tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, tölgyfa, matt
Ingyenes szállítás
Matt, márvány asztallappal, téglalap alakú
Raktáron
Kerek, modern stílusú, fém lábakkal
Raktáron
76×60×60 cm, tölgyfa, négyzet alakú
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron