
Jersey lepedő ALVORA 90x200 cm világoszöld
90×200 cm, gumis, jersey
RaktáronMéretek 70×140 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Frotír lepedő A frotír lepedő népszerű és keresett a könnyű karbantartása, tartóssága és magas nedvszívó képessége miatt. A puha anyag kellemes tapintású, megtartja állandó alakját, és hosszú élettartammal büszkélkedhet . További előnye a nagy rugalmasság, így a lepedő nem csúszik le, és szilárdan tart. A szállodások is kedvelik, mert frotír anyag nem igényel vasalást . Anyag 80% pamut | 20% poliészter Gramázs: 190 g/m2 Szín Krémszínű Méret 70 x 140 cm Jellemzők Tökéletes nedvszívás és színtartósság Nem szükséges vasalni A lepedő körben gumírozott Csomag tartalma 1 db lepedő 70 x 140 cm Inspirálódjon tovább Frottír lepedők kiságyba Frottír lepedők Lepedők Hálószoba Frottír lepedők 180 x 200 cm Frottír lepedők 120 x 200 cm
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Típus | Gumis |
|---|---|
| Anyag | Frottír |
| Termék színe | Krém |
| Méret | 70 x 140 cm |
| Grammsúly | 190 g/m2 |
| Szárítógépben szárítható | Igen |
| Rugalmas | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 60 °C |
| Optimális matrac magasság | 12 cm-ig |
| Kialakítás | Gumis, Rugalmas |
| Gumis | Igen |
| Ár | Olcsó 5 000 Ft-ig |
| Anyaga | Poliészter, Pamut |
| Gyerekeknek | Gyermek |
| Hosszúság | 140 cm |
| Súly | 0,3 kg |

90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey, frottír
Raktáron
Gumis, jersey, frottír
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron

70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Klasszikus, pamut
Raktáron
110×150 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
60×120 cm, gumis, jersey
Raktáron
60×120 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, jersey, frottír
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, jersey, frottír
Raktáron
80×160 cm, gumis, pamut
Raktáron
60×120 cm, gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
70×140 cm, gumis, frottír
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron