



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Rózsaszín-szürke futószőnyeg 80x300 cm Hawaii – Ayyildiz Carpets
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Típus | Futószőnyeg |
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Szín | Rózsaszín |
| Származási hely | TR |
| Anyag összetétele és típusa | Polipropilén |
| Szálhosszúság | Közepes szál |
| Forma | Futószőnyeg |
| Súly | 6.72 kg |
| Hosszúság | 300 cm |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Felület típusa | Kézzel vágott |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Vágott (velúr) |
| Kollekció | Hawaii |
| Minta | Geometrikus/strukturális |
| Stílus | Skandináv/modern |
| Minőség | Extra |
| Sűrűség | 2800 g/m² |
| Textil sűrűsége | Magas |
| Jellemzők | Padlófűtésnél is használható |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával/rendszeres porszívózás javasolt |
| Hátsó oldal anyaga | Juta |
| Anyag specifikáció | 100% polipropilén |
| Gyártó | Ayyildiz Carpets |
Felhasználói értékelések
Nagyon elégedett vagyok! Kiváló ár-érték arány. Szívből ajánlom, pontosan olyan, mint a fényképen!
puha, szép, gyönyörűen mutat.

120×170 cm, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
60×230 cm, gyapjú, futószőnyeg
Raktáron
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
200×300 cm, modern stílusú, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
20×65 cm, lépcsőszőnyeg, beltéri
Raktáron
200×290 cm, egyszínű, beltéri
Raktáron
140×200 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
200×290 cm, hosszú / shaggy, közepes
Raktáron
120×170 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
80×200 cm, gyapjú, futószőnyeg
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
⌀ 160 cm, kerek, juta
Raktáron
160×230 cm, virágmintás, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
160×230 cm, modern stílusú, beltéri
Raktáron
140×200 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
200×300 cm, pamut, beltéri
Raktáron
200×290 cm, virágmintás, beltéri

160×230 cm, modern stílusú, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
200×290 cm, modern stílusú, poliészter
Raktáron
160×230 cm, kültéri, egyszínű
Raktáron
200×290 cm, modern stílusú, beltéri
Raktáron
160×230 cm, kültéri, hosszú / shaggy

160×230 cm, kültéri, egyszínű

160×230 cm, hosszú / shaggy, közepes
Raktáron
⌀ 160 cm, kerek, egyszínű
Raktáron
120×170 cm, egyszínű, beltéri
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
52×100 cm, virágos, darabonként
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
Fém, fedővel

130×160 cm, téli
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron

Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
46×28×34 cm, műanyag, fedéllel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron