
Bézs szőnyeg 200x280 cm Panglao New York Taupe – Elle Decoration
200×280 cm, beltéri, hosszú / shaggy, közepes
69 090 Ft

Bézs szőnyeg 120x170 cm Panglao New York Taupe – Elle Decoration
120×170 cm, beltéri, hosszú / shaggy, közepes
28 250 Ft

Bézs szőnyeg 160x235 cm Panglao New York Taupe – Elle Decoration
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy, közepes
-10 %44 540 Ft
49 369 Ft
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 26 621 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 12. - 28 250 Ft
- 2026. 04. 19. - 26 621 Ft
- 2026. 03. 21. - 26 257 Ft
- 2026. 03. 12. - 27 910 Ft
- 2026. 03. 05. - 26 257 Ft
- 2026. 01. 29. - 28 220 Ft
- 2025. 12. 17. - 28 000 Ft
- 2025. 12. 05. - 26 170 Ft
- 2025. 11. 28. - 26 180 Ft
- 2025. 11. 01. - 27 560 Ft
- 2025. 11. 01. - 30 890 Ft
- 2025. 10. 08. - 24 712 Ft
- 2025. 10. 01. - 30 890 Ft
- 2025. 09. 24. - 25 020 Ft
- 2025. 09. 23. - 30 890 Ft
- 2025. 09. 19. - 25 020 Ft
- 2025. 09. 16. - 26 250 Ft
- 2025. 09. 16. - 30 890 Ft
- 2025. 09. 12. - 26 565 Ft
- 2025. 08. 29. - 30 890 Ft
- 2025. 08. 24. - 26 565 Ft
- 2025. 08. 22. - 30 890 Ft
- 2025. 08. 16. - 26 565 Ft
- 2025. 08. 15. - 25 189 Ft
- 2025. 07. 31. - 29 290 Ft
- 2025. 07. 25. - 25 189 Ft
- 2025. 07. 15. - 29 290 Ft
- 2025. 07. 11. - 25 189 Ft
- 2025. 06. 07. - 24 890 Ft
- 2024. 11. 28. - 22 312 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Bézs szőnyeg 120x170 cm Panglao New York Taupe – Elle Decoration
Méretek
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 170 cm |
Specifikációk
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Származási hely | EG |
| Anyag összetétele és típusa | Poliészter |
| Vastagság | 1.8 cm |
| Szálhosszúság | Közepes szál |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 3.5 kg |
| Hosszúság | 170 cm |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Gyártás típusa | Géppel tűzött |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Vágott (kombinált) |
| Kollekció | New York |
| Minta | Strukturális/geometrikus |
| Stílus | Skandináv/modern |
| Minőség | Premium |
| Sűrűség | 1600 g/m² |
| Textil sűrűsége | Alacsony |
| Jellemzők | Robotporszívóval tisztítható/padlófűtésnél is használható |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával/rendszeres porszívózás javasolt/tisztításhoz a termékhez alkalmas tisztítóhab használható |
| Hátsó oldal anyaga | Latex |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Szín | Bézs |
| Gyártó | Elle Decoration |
Vélemények
Felhasználói értékelések
A minta kissé hangsúlyosabb, és amikor a szőrzet ellen simítjuk, már nem olyan szép, visszaküldjük.
A szőnyeg puha, kellemes, ajánlom.
A szőnyeg nagyon szép. 🙂 Ajánlom.
Ajánljuk

Fekete-krémszínű szőnyeg 200x290 cm Gloria – Hanse Home
200×290 cm, modern stílusú, beltéri
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 160x230 cm Art – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
Tikey Romea szőnyeg, 200 x 290 cm - Universal
200×290 cm, virágmintás, beltéri

Szőnyeg 160x230 cm Dottie Multi – Universal
160×230 cm, modern stílusú, beltéri
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Petra Liso – Universal
200×290 cm, egyszínű, beltéri
Raktáron
Szőnyeg 200x290 cm Parma Garro – Universal
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Szürke kültéri szőnyeg 160x230 cm Giza – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, kültéri, egyszínű

Parma Mismo szőnyeg, 120 x 170 cm - Universal
120×170 cm, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
Bézs szőnyeg 120x170 cm Panglao New York Taupe – Elle Decoration
120×170 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Szőnyeg 160x230 cm Libet – Universal
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
Bézs kültéri szőnyeg 160x230 cm Giza – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, kültéri, egyszínű
Raktáron
Natúr színű kültéri-beltéri szőnyeg 140x200 cm Giza 1410 – Ayyildiz Carpets
140×200 cm, egyszínű, hosszú / shaggy
Raktáron
Bézs kézi szövésű gyapjúkeverék futószőnyeg 80x200 cm Pradesh Linen White – Elle Decoration
80×200 cm, gyapjú, futószőnyeg
Raktáron
Krémszínű kültéri-beltéri szőnyeg 160x230 cm Samara – Universal
160×230 cm, hosszú / shaggy, közepes
Raktáron
Margot Azul bézs viszkóz szőnyeg, 200 x 300 cm - Universal
200×300 cm, pamut, beltéri
Raktáron
Lépcsőszőnyeg szett 16 db-os 20x65 cm Plain Sky – Vitaus
20×65 cm, lépcsőszőnyeg, beltéri
Raktáron
Rózsaszín mosható szőnyeg 120x170 cm Sky – Ayyildiz Carpets
120×170 cm, egyszínű, beltéri
Raktáron
Zöld-krémszínű viszkóz szőnyeg 160x230 cm Oriental – Nouristan
160×230 cm, virágmintás, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
Sárga-kék szőnyeg 140x200 cm Pandora Pablo – Universal
140×200 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 200x300 cm Wolly – BT Carpet
200×300 cm, modern stílusú, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Narancssárga-bézs kültéri szőnyeg 160x230 cm Luna Rust – Universal
160×230 cm, kültéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Krémszínű kültéri-beltéri szőnyeg 200x290 cm Samara – Universal
200×290 cm, hosszú / shaggy, közepes
Raktáron
Parma Garro szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Rózsaszín mosható kerek szőnyeg ø 160 cm Sky – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cm, kerek, egyszínű
Raktáron
Szőnyeg 230x160 cm Muse - Asiatic Carpets
160×230 cm, modern stílusú, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
Világosszürke kézi szövésű gyapjúkeverék futószőnyeg 60x230 cm Minerals – Flair Rugs
60×230 cm, gyapjú, futószőnyeg
Raktáron
Gratia világos rózsaszín szőnyeg, 200 x 290 cm - Nouristan
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Natúr színű juta kerek szőnyeg ø 160 cm Bouclé Jaipur – Hanse Home
⌀ 160 cm, kerek, juta
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 140x200 cm Art – Ayyildiz Carpets
140×200 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Natúr színű juta futószőnyeg 80x200 cm Bouclé – Hanse Home
80×200 cm, juta, futószőnyeg
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Pocket világoskék asztali vasalódeszka - Joseph Joseph
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Fehér voile fényáteresztő függöny 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
Lehúzható zuhanyfüggöny, 1,32 x 2,4 m - Wenko
132×240 cm
Raktáron
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel

Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Forgó felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
WC-ülőke 37 x 42,5 cm Bamboo – Wenko
Fa, klasszikus
Raktáron
Zöld fa kerti hintaágy Vegas Lux - Rojaplast
179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Terrakotta színű asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 40 cm) Alev – Opviq lights
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

Fa láda 61 cm Modern – Rojaplast
15×18×61 cm, fa, beltéri
Raktáron
Fehér-kék egyszemélyes ágyneműhuzat 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron








