









A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 32 656 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Natúr színű juta kerek szőnyeg ø 160 cm Bouclé Jaipur – Hanse Home
| Átmérő: | 160 cm |
|---|
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Forma | Kerek |
| Anyag típus | Természetes |
| Szál hossza | Közepes |
| Anyag | Juta |
| Minta | Egyszínű |
| Származási hely | BD |
| Anyag összetétele és típusa | Juta |
| Vastagság | 1 cm |
| Szálhosszúság | Szál nélküli |
| Súly | 5.2 kg |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Gyártás típusa | Kézzel szőtt |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Bouclé |
| Kollekció | Bouclé |
| Minőség | Extra |
| Sűrűség | 2500 g/m² |
| Textil sűrűsége | Magas |
| Jellemzők | Padlófűtésnél is használható/robotporszívóval tisztítható/kézi szövésű/kétoldalas |
| Ápolás | Kémiailag nem fehéríthető/nedvesen nem tisztítható/rendszeres porszívózás javasolt/tisztítás száraz törlőruhával/az egyenletes kopás érdekében időnként el kell forgatni/kémiai tisztítószerek nem használhatók |
| Hátsó oldal anyaga | Juta |
| Anyag specifikáció | 100% juta |
| Szín | Natúr színű |
| Gyártó | Hanse Home |
Felhasználói értékelések
Az egészségi állapotomra való tekintettel változtatást kellett megoldanom.

200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
20×65 cm, lépcsőszőnyeg, beltéri
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
80×200 cm, gyapjú, futószőnyeg
Raktáron
160×230 cm, modern stílusú, beltéri
Raktáron
160×230 cm, hosszú / shaggy, közepes
Raktáron
160×230 cm, virágmintás, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
⌀ 160 cm, kerek, juta
Raktáron
200×290 cm, egyszínű, beltéri
Raktáron
80×200 cm, juta, futószőnyeg
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
120×170 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
160×230 cm, kültéri, hosszú / shaggy
Raktáron
160×230 cm, kültéri, egyszínű

200×300 cm, pamut, beltéri
Raktáron
140×200 cm, egyszínű, hosszú / shaggy
Raktáron
120×170 cm, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
200×290 cm, virágmintás, beltéri

200×290 cm, modern stílusú, beltéri
Raktáron
140×200 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
60×230 cm, gyapjú, futószőnyeg
Raktáron
⌀ 160 cm, kerek, egyszínű
Raktáron
120×170 cm, egyszínű, beltéri
Raktáron
140×200 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
160×230 cm, kültéri, egyszínű
Raktáron
200×290 cm, hosszú / shaggy, közepes
Raktáron
200×300 cm, modern stílusú, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
160×230 cm, modern stílusú, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
Fém, fedővel

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

15×18×61 cm, fa, beltéri
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron