










Méretek 60×230 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Legyen elvarázsolva a gyapjú (65%) és poliészter (35%) szálak kézi szövésével elért egyedi bóbitás hatás. A szőnyeg csak a legjobb tulajdonságokat veszi ki a kiválasztott anyagokból, nevezetesen a meleget, a tartósságot és a zajszigetelést. Különösen alkalmas semleges helyiségekbe." Ha ezt a szőnyeget beszerezte, ajánljuk: A kicsomagolás után bontja ki a szőnyeget, és hagyja legalább 24 órán át meleg szobában pihenni. Használjon csúszásgátló alátétet, hogy a szőnyeg biztonságosan a helyén maradjon, és további védelmet nyújtson a kemény padlóknak. Tisztításkor legyen óvatos. Mielőtt bármilyen szőnyegtisztítószert használna szőnyegén, először tesztelje a színtartóságot egy feltűnésmentes területen. Ne lepődjön meg, ha az első néhány hétben a szőnyege egy kicsit vedlik. Ez a gyapjúszőnyegek általános jellemzője, amely az első kb. egy hónap után leülepszik. Ne húzza ki a szálakat a szőnyegből, hanem egyszerűen vágja le őket. Kerülje a közvetlen napfénynek való tartós kitettséget, mivel ez egyes színek kifakulását okozhatja. Az egyenletes kopás érdekében ajánlott a szőnyeget rendszeresen forgatni. A kiömlött folyadékot azonnal tisztítsa le a szövetről egy tiszta, száraz, fehér ruhával, de vigyázzon, hogy ne súrolja. A szőnyeg természetesen felszívható padló- vagy kefés tartozékkal. A szőnyeg természetesen felszívható: Ennek a szőnyegnek a gyártásához latexet használnak.
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 230 cm |
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Típus | Futószőnyeg |
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Anyag | Gyapjú, Poliészter |
| Gyártási mód | Szőtt, Kézzel szőtt |
| Minta | Egyszínű |
| Származási hely | IN |
| Anyag összetétele és típusa | Poliészter/gyapjú |
| Vastagság | 1 cm |
| Szálhosszúság | Szál nélküli |
| Forma | Futószőnyeg |
| Súly | 4.14 kg |
| Hosszúság | 230 cm |
| Gyártás típusa | Kézzel szőtt |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Bouclé |
| Kollekció | Minerals |
| Stílus | Skandináv |
| Minőség | Extra |
| Sűrűség | 3200 g/m² |
| Textil sűrűsége | Magas |
| Jellemzők | Kézi szövésű |
| Ápolás | Rendszeres porszívózás javasolt/folttisztítás/professzionális tisztítást igényel/tisztítás nedves törlőruhával |
| Hátsó oldal anyaga | Hátoldal nélkül |
| Anyag specifikáció | 35% poliészter/65% gyapjú |
| Szín | Szürkésbézs |
| Gyártó | Flair Rugs |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Szép, természetes színű gyapjú futószőnyeg.
Pontosan úgy néz ki, mint a képen, és megfelelt az elvárásaimnak.
Minőségi és szép szőnyeg.
Csodálatos. Élőben még gyönyörűbb.
Egy nagyon kedves kereszteződés, ami sok bolyhot hagy maga után.

60×230 cm, gyapjú, futószőnyeg
Raktáron
200×300 cm, pamut, beltéri
Raktáron
160×230 cm, kültéri, egyszínű

200×290 cm, hosszú / shaggy, közepes
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
20×65 cm, lépcsőszőnyeg, beltéri
Raktáron
160×230 cm, kültéri, egyszínű
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
140×200 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
⌀ 160 cm, kerek, egyszínű
Raktáron
160×230 cm, hosszú / shaggy, közepes
Raktáron
140×200 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
160×230 cm, modern stílusú, beltéri
Raktáron
120×170 cm, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
160×230 cm, virágmintás, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
80×200 cm, juta, futószőnyeg
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×290 cm, egyszínű, beltéri
Raktáron
⌀ 160 cm, kerek, juta
Raktáron
120×170 cm, egyszínű, beltéri
Raktáron
160×230 cm, modern stílusú, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
140×200 cm, egyszínű, hosszú / shaggy
Raktáron
160×230 cm, kültéri, hosszú / shaggy
Raktáron
200×300 cm, modern stílusú, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×290 cm, virágmintás, beltéri

80×200 cm, gyapjú, futószőnyeg
Raktáron
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
120×170 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
200×290 cm, modern stílusú, beltéri
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
Fém, fedővel

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

15×18×61 cm, fa, beltéri
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron