Hasonlítsd össze az árakat 13 290 Ft-tól 17 500 Ft-ig 2 webáruházban:
Globo 12384-36W - LED Mennyezeti lámpa MATTHEW LED/36W/230V fehér
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 13 290 Ft és 17 500 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 4210 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 20. - 17 500 Ft
- 2026. 03. 24. - 17 500 Ft
- 2026. 03. 13. - 16 345 Ft
- 2026. 02. 26. - 15 893 Ft
- 2026. 02. 19. - 16 345 Ft
- 2025. 12. 02. - 15 650 Ft
- 2025. 11. 20. - 12 271 Ft
- 2025. 11. 14. - 14 800 Ft
- 2025. 11. 04. - 15 615 Ft
- 2025. 08. 25. - 16 890 Ft
- 2025. 08. 20. - 15 650 Ft
- 2026. 05. 20. - 17 500 Ft
- 2026. 03. 24. - 17 500 Ft
- 2026. 03. 13. - 15 190 Ft
- 2026. 02. 26. - 13 290 Ft
- 2026. 02. 19. - 15 190 Ft
- 2025. 12. 02. - 13 170 Ft
- 2025. 11. 20. - 11 820 Ft
- 2025. 11. 14. - 13 170 Ft
- 2025. 11. 04. - 14 340 Ft
- 2025. 08. 25. - 16 890 Ft
- 2025. 08. 20. - 13 170 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Modern dizájnú mennyezeti lámpa. A 3 az 1-ben funkció lehetővé teszi a felhasználó számára, hogy három különböző színhőmérséklet közül válasszon. Színhőmérséklet: 3000K, 4000K és 6500K. A váltáshoz a lámpa alján található kapcsoló szolgál. Egyszerű kialakításának köszönhetően könnyen telepíthető.
Specifikációk
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 36 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 4000/6500/3000 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Alak | Kerek |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| A teljes fényáram | 3400 lm |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Kapcsolási ciklusok száma | 10000 ON/OFF |
| Stílus | Egyéb |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 235 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Series | MATTHEW Globo |
| Gyártó | Globo |
Hasonló termékek

Led lámpa E6 kerek 6W Hideg fehér
Hideg fehér
Raktáron
Sylflat Dimmable általános mennyezeti lámpa
Meleg fehér
Raktáron
AIGOSTAR MINI LED PANEL E6 KÖR 12W FELÜLETRE SZERELHETŐ HIDEG FEHÉR
Hideg fehér
Raktáron
Fulgur 42361 - LED Mennyezeti lámpa NOMY LED/24W/230V átm. 30 cm fehér
Raktáron
LED panel fehér téglalap alakú LED-del, 3 lépésben dimmelhető - Reeves
Raktáron
Aoton általános mennyezeti lámpa
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Aqua
RaktáronIngyenes szállítás
LED Panel 8mm vastag! 595x595 40W 6500K Aigostar
Fém, hideg fehér
Raktáron
LED PANEL 8mm vastag! 300X600 25W 6500K AIGOSTAR
Fém, hideg fehér
Raktáron
LED PANEL BACKLITE 40W/595X595/SMD/4000K/WH
Raktáron
Brilliant - LED mennyezeti lámpa MILTON LED/18W/230V átm. 29,3 cm fehér
Raktáron
LED Mennyezeti lámpa STAR LED/36W/230V 3000-6500K + távirányítás
RaktáronIngyenes szállítás
LED Panel 8mm vastag! 600x1200 60W 6500K Aigostar
RaktáronIngyenes szállítás
LED mennyezeti panel NIVERA LED/32W/230V IP54 29,5x59,5 cm fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 98631 - 3 darabos FUEVA beépíthető LED lámpatest LED/5W/230V
Meleg fehér
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED Panel 295x1195 50W 6500K Aigostar BACKLITE
Fém, hideg fehér
Raktáron
LED Felületre szerelhető panel OREGA LED/40W/230V 4000K
RaktáronIngyenes szállítás
LED Panel 595x595 28W 4000K Aigostar BACKLITE
Fém
Raktáron
AIGOSTAR MINI LED PANEL E6 KÖR 24W 4000K TERMÉSZETES FEHÉR (FURAT:265-275MM)
Raktáron
AIGOSTAR MINI LED PANEL E6 KÖR 12W FELÜLETRE SZERELHETŐ MELEG FEHÉR
Meleg fehér
Raktáron
LED Panel 295x1195 40W CCT 3000K/4000K/6500K Aigostar BACKLITE
Fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED Panel 300x600 25W 4000K Aigostar
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Itaka Beltéri lámpatest
Raktáron
LED PANEL 18W/PR/SMD/2800K/FEHÉR
Meleg fehér
Raktáron
LED PANEL 12W/PR/SMD/2800K/FEHÉR
Meleg fehér
Raktáron
Bianco LED általános mennyezeti lámpa
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Ideal Lux - LED mennyezeti lámpa ORACLE SLIM LED/37W/230V 4000K, átmérő 70 cm, fehér
Középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
EcoLight LED 18 W-os ø330 mm beépített mozgásérzékelős kerek fehér mennyezeti lámpa IP44-es védettségű
Üveg, műanyag, szélesség
Raktáron
LED Panel 8mm vastag! 595x595 40W 4000K Aigostar
Fém
Raktáron
Bianco LED általános mennyezeti lámpa
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
AIGOSTAR MINI LED PANEL E6 KÖR 12W FELÜLETRE SZERELHETŐ TERMÉSZETES FEHÉR
Raktáron
Eglo 99238 - LED mennyezeti lámpa FUEVA 5 LED/20W/230V
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállításA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Spotlámpa SELE 4xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Eglo 44078 - Fali lámpatest TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Philips Massive 50233/17/E7 BURLAP 3xE14/40W spotlámpa matt króm
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Dalber 54602 - LITTLE LION gyereklámpa 1xE27/15W/230V
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
LED RGBW, fényerőszabályozható, újratölthető gyermek éjszakai lámpa UNICORN LED/1W/5V 1200 mAh
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Globo 60208W - Fali lámpa ODIN 1xE27/60W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Brilagi - LED Rugalmas fali lámpa MAYA Double LED/4W/230V + LED/3W fekete
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo - LED Flexibilis lámpa PASTERI 1xE27/40W+LED/3,8W fehér
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Aigostar - LED Fali lámpa LED/6,5W/230V 2700K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa LUNA 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Brilagi -LED Dimmelhető lámpa ESTELA LED/36W/230V 3000-6500K ø 30 cm fehér + távirányító
RaktáronIngyenes szállítás
LED állítható éjjeli lámpa ébresztővel BUNNY LED/1,2W/5V 3000K
Éjjeli lámpa
Raktáron
Brilagi - PILANA LED 48W 230V állítható mennyezeti lámpa 3000-6500K + DO
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 2110 - Fürdőszobai fali lámpa BECCA 1xG9/28W/230V IP44
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron







