




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern LED panel. A fény színének változtatása a lámpán található csúszkával (3000K / 4000K / 6000K). Magas, IP54-es védettség víz- és porállóságot biztosít.
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Típus | LED felületre szerelhető panel |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Fürdőszoba |
| Funkció | LED technológia |
| Szerelés módja | Felületre szerelt |
| Alak | Négyszögletes |
| Behatolás védettség | IP54 |
| Mechanikai ellenállás mértéke | IK06 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 32 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 32 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 225 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K/4000 K/6000 K |
| A teljes fényáram | 3200 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 115 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 20000 ON/OFF |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 32 W |
| Series | NIVERA Kobi |
| Gyártó | Kobi |


Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Meleg fehér
Raktáron
Meleg fehér
Raktáron
Meleg fehér
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Meleg fehér
Raktáron

Hideg fehér
Raktáron
Fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hideg fehér
Raktáron

Fém
Raktáron
Fém, hideg fehér
Raktáron
Üveg, műanyag, szélesség
Raktáron
Meleg fehér
Raktáron


Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Raktáron
Meleg fehér
Raktáron

Fém, meleg fehér
Raktáron

Hideg fehér
Raktáron
Fém, hideg fehér
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Meleg fehér
Raktáron
Fém, meleg fehér
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron

Éjjeli lámpa
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron