
DIVERO Kerti nyugágy Florentine lábtartóval tíkfa
90×60×160 cm, fa, állítható
Kiszállítás 1 nap múlvaMéretek 58×50×87 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Szerkezet: Acél Huzat: Vízálló textil Szín Krémszínű Bézs Zöld Méretek Hossz: 87 cm Szélesség: 50 cm Magasság: 58 cm Teherbírás: 100 kg Súly: 1,7 kg Csomag mérete: 63 x 21 x 17 cm Kialakítás A csomag része egy hordtáska Vízálló huzat Nagyon könnyű, de erős szerkezet A legjobb társ a nyári napokra Kényelem a strandon és a kertben is A strandnyugágyak ideális társak a pihenésre a víz mellett, a kertben és utazások során. Könnyű szerkezetük és egyszerű hordozhatóságuk révén bárhol kényelmet biztosítanak. A vízálló anyag könnyű karbantartást és hosszú élettartamot garantál, míg a stabil szerkezet biztos támaszt nyújt a lazításhoz. Élvezze a napsütést teljes mértékben – akár könyvet olvas, napozik, vagy csak pihen a környező táj látványában gyönyörködve.
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Mélység: | 87 cm |
| Magasság: | 58 cm |
| Összecsukható | Igen |
|---|---|
| Anyag | Fém |
| Típus | Egyszerű |
| Szín | Zöld |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Lábak | Lábakkal |
| Teherbírás | 100 kg |
| Huzat anyaga | Vízálló szövet |
| Konstrukció anyaga | Acél |
| Hossz | 87 cm |
| Huzat | Huzattal |
| Méret | Egy főnek |
| Tető | Tető nélkül |
| Használat helye | Strandra |
| Súly | 0,1 kg |

90×60×160 cm, fa, állítható
Kiszállítás 1 nap múlva
Összecsukható, fém, árnyékolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
102×75×90 cm, összecsukható, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
Összecsukható, fém, árnyékolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
58×50×87 cm, összecsukható, egyszerű
Raktáron
Műrattan, fém, párnával
Raktáron
Műrattan, párnával, állítható
Raktáron
Egyszerű, fém, árnyékolóval
Raktáron
Összecsukható
Raktáron
Fém, állítható
Raktáron
Összecsukható, fém, árnyékolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, teakfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×60×160 cm, összecsukható, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag
Raktáron
Összecsukható, párnával, állítható
Raktáron
Műanyag, összecsukható, egyszerű
Raktáron
Összecsukható, fa, párnával
Raktáron
58×50×87 cm, összecsukható, egyszerű
Raktáron
Párnával, állítható
Raktáron
48×67×158 cm, összecsukható, árnyékolóval
Kiszállítás 1 nap múlva
58×50×87 cm, összecsukható, fém
Raktáron
Összecsukható, egyszerű, fém
Raktáron
Fa, fém
Raktáron
Fém, árnyékolóval, párnával
Raktáron
Műanyag, összecsukható, árnyékolóval
Raktáron
Összecsukható, fém, árnyékolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, összecsukható, párnával
Raktáron
Összecsukható, fém, párnával
Raktáron
35×46×155 cm, összecsukható, egyszerű
Kiszállítás 1 nap múlva
58×50×87 cm, összecsukható, egyszerű
Raktáron
Összecsukható, egyszerű, fém
Raktáron
Összecsukható, fa, állítható
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
76×80×80 cm, kerek, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
75×100×60 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva