Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 86 990 Ft és 102 390 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 02. - 94 690 Ft
- 2026. 04. 21. - 94 690 Ft
- 2026. 04. 17. - 97 891 Ft
- 2026. 04. 08. - 94 690 Ft
- 2026. 04. 03. - 102 272 Ft
- 2026. 03. 25. - 99 606 Ft
- 2026. 01. 30. - 102 214 Ft
- 2026. 05. 02. - 86 990 Ft
- 2026. 04. 21. - 86 990 Ft
- 2026. 04. 17. - 86 990 Ft
- 2026. 04. 08. - 86 990 Ft
- 2026. 04. 03. - 86 990 Ft
- 2026. 03. 25. - 86 990 Ft
- 2026. 01. 30. - 86 990 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A Bonami Essentials márka Glasgow fotelének mű báránybőrből készült huzata van, amely nem levehető. Magasabb háttámlával és karfákkal ellátott formájának köszönhetően kényelmes ülést biztosít.
Méretek
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Mélység: | 79 cm |
| Magasság: | 98 cm |
Specifikációk
| Anyag | Szövet |
|---|---|
| Szín | Bézs |
| Ülőfelület keménysége | Közepesen kemény |
| Ülőpárnák | Rögzített |
| Háttámla párnák | Rögzített |
| Származási hely | CN |
| Fotel típusa | Kárpitozott |
| Karfa szélessége | 10 cm |
| Karfa magassága | 62 cm |
| Háttámla magassága | 60 cm |
| Ülés szélessége | 46 cm |
| Ülésmélység | 52 cm |
| Ülésmagasság | 46 cm |
| Lábak magassága | 30 cm |
| Jellemzők | Karfás/lábakkal |
| Terhelhetőség | 120 kg |
| Súly | 9.6 kg |
| Levehető huzat | Nem |
| Ápolás | Tisztítsd száraz ruhával, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert/rendszeres porszívózás javasolt kárpitozott bútorokhoz megfelelő eszközzel |
| Töltőanyag | Poliészter hab |
| Kollekció | Glasgow |
| Összeszerelést igényel | Részben |
| Stílus | Skandináv/modern |
| Minőség | Basic |
| Lábak színe | Fekete |
| Lábak anyaga | Acél |
| Felületkezelés | Porlakkozás |
| Konstrukció anyaga | Tömör borovi fenyő |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Martindale-mutató | 15000 martindale |
| Kárpitozás anyaga | Műszőrme |
| Gyártó | Bonami Essentials |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Kényelmes fotel, trendi
Kényelmes és meleg anyag
Nagyon szép és kényelmes fotel.
Kényelmes fotel, elég széles és megfelelően magas támla.
Hasonló termékek

Spencer lounge fotel
Lábakkal, szövet
Raktáron
HOMCOM Kárpitozott Karosszék Kagylóformájú Háttámlával, Bársony Karosszék Arany Lábakkal, Hálószobába és Nappaliba, Krém | Aosom
Állítható, lábakkal, szövet
Raktáron
Világos szürke CARMEN RAVEN fotel
99×72×75 cm, kihúzható, lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
HOMCOM Vintage Stílusú Karosszék Hátpárnával, Fa Lábakkal, Pihenéshez és Olvasáshoz, Tejfehér | Aosom
Retró, lábakkal
Raktáron
Texas fotel, bézs szövet
Lábakkal, szövet
Raktáron
Redding fotel
Lábakkal, szövet
Raktáron
HOMCOM Rózsaszín Karosszék Lotus Formájú Designnal, Fém Lábakkal, Bársony Hatású Kárpitozással | Aosom
Állítható, modern stílusú, kihúzható
Raktáron
HOMCOM Hintázó Szék, Hintázó Fotel Karfával, Teddy Szövet Megjelenés, Szoptató Szék Fából Készült Hintákkal, Deréktámasz, Pihentető Hintázó Szék Nappa
Hinta, szövet
Raktáron
HOMCOM Shell Szék Velúr Öltözködő Szék Lounge Szék Arany Fém Lábakkal Nappaliba, Hálószobába és Étkezőbe 67Sz x 64M x 77Ma cm Krém | Aosom
Állítható, lábakkal, szövet
Raktáron
Thomas fotel
Raktáron
HOMCOM Egyszemélyes Fotel Hálószobába és Nappaliba, Bársonyos Kárpitozású, Magas Hátú Karfával, Acél Lábbal, Modern Stílus, 68x72x103 cm, Szürke | Aos
Modern stílusú, lábakkal, szövet
Raktáron
Gain fotel
Műbőr
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fehér relaxációs szék ANDERSON
78×90×80 cm, lábakkal, szövet
Kiszállítás 3 hét múlva
BILLY szürke kihúzható fotel
82×103×94 cm, kihúzható, lábakkal
Kiszállítás 1 hét múlva
HOMCOM hintaszék kordkárpittal, párnázott karfás fotel bükkfa hintalécekkel, max. 120 kg, világosszürke | Aosom
Hinta
Raktáron
HOMCOM hintafotel — steppelt berber plüss megjelenés, párnázott karosszék fa hintalábakkal nappaliba és hálószobába, 120 kg, rózsaszín | Aosom
Hinta, szövet
Raktáron
London fotel
Lábakkal, szövet
Raktáron
Ramsey fotel
Forgó, szövet
Raktáron
HOMCOM Fotel Ottomannal, Magas Hátú Sárkányfotel, Fa Lábakkal, Design Fotel Tűzött Szerkezettel, Kordbársony Hatással, Nappalira, Bézs | Aosom
Füles, állítható, lábakkal
Raktáron
HOMCOM Hintaszék, Hintázó Karosszék Karfával, Teddy Plüss Hatás, Pihenő Karosszék Fa Futókkal, Hintázó Székápoló Szék a Hálószobába és a Nappaliba, Vi
Hinta, lábakkal, szövet
Raktáron
DORIS fotelágy Bézs
Modern stílusú, tárolóval, kihúzható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Loom fotel
Lábakkal
Raktáron
MIADOMODO Fotel székkel Chesterfield fehér
71×58 cm, lábtartóval, modern stílusú
Kiszállítás 1 nap múlva
Lystra fotel
Szövet
Raktáron
MIADOMODO Fotel Chesterfield 70 x 71 x 58 cm fehér
71×58×70 cm, modern stílusú, klub
Kiszállítás 1 nap múlva
HOMCOM Ringató Szék, Teddy Anyag Kinézetű Ringató Szék, Karfával, Fém Futókkal Ellátott Szoptató Szék, Derékpárna, Pihentető Szék Oldalsó Zsebbekkel a
Raktáron
Paris fotel
Forgó, szövet
Raktáron
Szürke ANDERSON relaxációs fotel
78×90×80 cm, kihúzható, lábakkal
Kiszállítás 3 hét múlva
HOMCOM Kárpitozott Relax Karosszék Karfával, Levehető és Mosható Ülőfelülettel, Fa Lábakkal Modern Stílusú Hálószobához, Terhelhetőség 150 kg, 79x78x8
Állítható, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Eldra fotel
Modern stílusú, szövet
Raktáron
HOMCOM Egyszemélyes Kanapéágy Hajtható Fotel Műszőtt Vászonnal, Állítható Háttámlával 6 Pozícióban és Párnával, 72x78x79 cm, Világosszürke | Aosom
Állítható, kihúzható, lábakkal
Raktáron
Juskys Odense fotel lábtartóval - krémszínű
Lábtartóval, modern stílusú, kihúzható
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Lehúzható zuhanyfüggöny, 1,32 x 2,4 m - Wenko
132×240 cm
Raktáron
Zuhanyfüggöny 180x200 cm Vagabonde – douceur d'intérieur
180×200 cm
Raktáron
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
Acél bővíthető dupla függönykarnis 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Fém
Raktáron
Oven 2 db szürke szilikon edényfogó kesztyű - Wenko
Készlet
Raktáron
Siena fehér gurulós állvány, 3 db polccal - Metaltex
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan 100x135 cm Medium – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko

Világosbarna kovaföld fürdőszobai kilépő 39x60 cm Puna – Wenko
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes

Vento acél ruhaszárító, hosszúság 177 cm - Metaltex
110×63×177 cm, álló, összecsukható
Raktáron
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló

Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron







