



Méretek 100×135 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A Bonami Essentials gyerek takarója tökéletes egyensúlyt biztosít a légáteresztő képesség és a hőkomfort között. Közepes vastagságának köszönhetően egész évben használható, és minden évszakban kényelmes alvást biztosít.
| Szélesség: | 100 cm |
|---|---|
| Mélység: | 135 cm |
| Szezon | Univerzális |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Paplan típusa | Gyerek paplan |
| Töltőanyag sűrűsége | 250 g/m² |
| Anyag összetétele és típusa | Mikroszál |
| Melegség | 4 évszakos |
| Súly | 0.58 kg |
| Méret | 100x135 |
| Hosszúság | 135 cm |
| Kollekció | Standard |
| Minőség | Basic |
| Töltőanyag összetétele | 100% poliészter |
| Töltőanyag | Üreges szálak |
| Sűrűség | 82 g/m² |
| Ápolás | Szárítógépbe alkalmas/száraztisztítás/mosógépben mosható/mosás 60°C-on/kémiailag nem fehéríthető |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Gyártó | Bonami Essentials |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Mindenképpen jó minőség
Szép, tökéletes
Pont jó vastagságú, jó anyagú, könnyű paplan.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Kellemes anyagból van , vékonyabb takaró de jó meleg.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Megfelelő
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu

100×135 cm, nyári
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
100×135 cm, szettek, poliészter
Raktáron
Szettek
Raktáron
Nyári, szettek, poliészter
Raktáron
Szettek
Raktáron
Nyári, téli, szettek
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban

Egész évben használható
Raktáron
Egész évben használható
Raktáron
100×135 cm, pamut, szettek
Raktáron
Pamut, téli, szettek
Raktáron
Nyári
Raktáron
Egész évben használható
Raktáron
Pamut
Raktáron
100×135 cm, pamut, szettek
RaktáronIngyenes szállítás
Egész évben használható
Raktáron
100×135 cm, pamut, szettek
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Raktáron
Pamut
Raktáron
Egész évben használható
Raktáron
Nyári, téli, szettek
Raktáron
Egész évben használható
Raktáron
Egész évben használható
Raktáron
Nyári, téli, szettek
Raktáron
Nyári, szettek, hipoallergén
Raktáron
Egész évben használható
Raktáron
100×135 cm, pamut, szettek
Raktáron
140×200 cm, poliészter
Raktáron
100×135 cm, pamut, szettek
RaktáronIngyenes szállítás
Szettek, poliészter, hipoallergén
Raktáron
Egész évben használható
Raktáron
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Állványok
Raktáron
Porcelán
Raktáron
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron

90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Kő, négyszögletes, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus
Raktáron
Fém
Raktáron
33×30×11 cm, modern stílusú, sarok
Raktáron
Pumpás, álló
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
96×31×31 cm, függő, beltéri
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
180×200 cm
Raktáron