






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Az intelligens, dimmelhető LED izzó biztonságos és megbízható vezeték nélküli kommunikáción keresztül működik Wi-Fi kapcsolaton. Válasszon a 16 millió szín közül az RGB funkciónak köszönhetően, ráadásul a LED technológia akár 80%-kal csökkenti az energiafogyasztást. Állítható színhőmérséklet: 2700K-tól 6500K-ig. Az izzók vezérlése alkalmazáson keresztül vagy a csomagban található távirányítóval lehetséges. Ahhoz, hogy a távirányítóval vezérelhesse a lámpát, először hozzá kell adni a lámpát az alkalmazáshoz. Kapcsoljon össze akár több izzót és lámpatestet otthonában, és legyen Ön a fény mestere – választhat számos színkombináció közül, vagy egyszerűen csak állíthatja a fény színhőmérsékletét. Egyetlen távirányítóval akár 30 készülék is vezérelhető. Az izzó kompatibilis iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri, Google Assistant és Tuya rendszerekkel. Az izzó teljesítménye megfelel egy hagyományos 75W-os izzónak. Az Immax NEO PRO alkalmazás a globális Tuya platformon működik, amely képes az összes eszközt egyetlen, könnyen kezelhető rendszerbe integrálni. A világításon és számos okosotthon elemen túl képes kezelni biztonsági eszközöket is, mint például riasztók, kamerák és különféle biztonsági érzékelők. Az alkalmazás támogatja az Ön telefonján használt nyelvet.
| Dimmelhető | Igen |
|---|---|
| Foglalat típusa | E27 |
| Fény színe | Hideg fehér (5000 - 7000K), Meleg fehér (2700 - 3300K) |
| Izzó típusa | LED |
| Rgb | Igen |
| Ökológiai | Igen |
| Szín | Fehér |
| Funkció | Intelligens megvilágítás/TUYA/Wi-Fi |
| Alak | Gömb |
| Foglalat | E27 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 11 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 75 W |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| A teljes fényáram | 1055 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 240 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 100000 ON/OFF |
| Darabszám a csomagban | 3 |
| Feszültség | 230 V |
| Garanciális időszak | 24 hónap |
| Típus | LED izzó |
| Series | NEW STRIPS AND BULBS Immax Neo |
| Gyártó | Immax Neo |

LED, dimmelhető, E27
RaktáronIngyenes szállítás
LED, E14, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás

LED, színes, dimmelhető
Raktáron
LED, színes, E14
Raktáron
LED, színes, GU10
Raktáron
LED, E14, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
LED, színes, dimmelhető
Raktáron
Meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
LED, színes, E14
Raktáron
LED, E27, középfehér (3500 - 4500 K)
Raktáron
LED, E14, dimmelhető
Raktáron
LED, színes, dimmelhető
Raktáron
LED, E27, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
LED, meleg fehér (2700 - 3300K), ÖKOlógiai
Raktáron
LED, körte, E27
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, színes
RaktáronIngyenes szállítás
LED, E14, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
Energiatakarékos, LED, E27
Raktáron
LED, globe és deco pipe, középfehér (3500 - 4500 K)
Raktáron
LED, E14, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
LED, GU10, hideg fehér (5000 - 7000K)
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, színes, E27
Raktáron
LED, E27, hideg fehér (5000 - 7000K)
Raktáron
LED, E27, hideg fehér (5000 - 7000K)
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, E14, hideg fehér (5000 - 7000K)
Raktáron
LED, E14, gyertya alakú
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Fali, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron