







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Okos izzókészlet, amely lehetővé teszi a fényerő beállítását, a fény megjelenésének finomhangolását, és több mint 16 millió szín közül választhat - RGB. RGBCW - élvezze a ragyogó fehér fényt és a végtelen színválasztékot. Indíthat egyedi módokat, vagy beállíthat időzített ütemtervet. Matter támogatás - kompatibilitást biztosít a főbb okosotthon ökoszisztémákkal. Vezérlés a Nanoleaf alkalmazáson keresztül (Android és iOS). Állítható színhőmérséklet: 2700 - 6500K. Fényerő szabályozási tartomány: 1 - 100%. Hangvezérlés: Apple Home, Google Home, Amazon Alexa, Samsung SmartThings. Kommunikációs protokoll: Wi-Fi (2,4 GHz b/g/n), Bluetooth (BLE), Matter Wi-Fi-n keresztül.
| Dimmelhető | Igen |
|---|---|
| Foglalat típusa | E27 |
| Fény színe | Hideg fehér (5000 - 7000K), Meleg fehér (2700 - 3300K) |
| Izzó típusa | LED |
| Rgb | Igen |
| Ökológiai | Igen |
| Szín | Fehér |
| Típus | LED izzó |
| Funkció | LED technológia/Fényerőszabályzós/Irányítás telefonnal |
| Alak | Gömb |
| Foglalat | E27 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 70 W |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| A teljes fényáram | 1000 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 90 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Darabszám a csomagban | 2 |
| Feszültség | 230 V |
| Series | ESSENTIALS Nanoleaf |
| Gyártó | Nanoleaf |

LED, GU10, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
Meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
LED, GU10, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, színes
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, E27
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
G9, G4, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
Fénycső, dimmelhető, középfehér (3500 - 4500 K)
Raktáron
LED, E27, ÖKOlógiai
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás