





Méretek 50×40×120 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Laminált MDF Fém Szín Fekete / Arany Méretek Hosszúság: 120 cm Szélesség: 40 cm Magasság: 50 cm Lábak magassága: 20 cm Súly: 23 kg Csomag mérete: 124 x 42 x 10 cm; 23 kg Kialakítás TV állvány szekrényekkel és nyitott polcokkal Erős fém szerkezet lábakkal Modern színkombináció elegáns minimalista stílusban Lapraszerelten szállítva Alakítsa nappaliját harmonikus és stílusos pihenőhellyé. A TV állvány elegáns fekete-arany kombinációja modern megjelenést kölcsönöz a térnek, luxus érintéssel. A praktikus tárolótér elrendezésének köszönhetően minden szükséges elem áttekinthetően lesz rendezve – a multimédiás eszközöktől a kisebb dekorációkig. A stabil fém szerkezet hosszú élettartamot biztosít, míg a minimalista dizájn majdnem minden enteriőrbe illik. Engedje, hogy kitűnjön az egyszerűség, amely egyben kifinomult hatást kelt.
| Szélesség: | 40 cm |
|---|---|
| Mélység: | 120 cm |
| Magasság: | 50 cm |
| Típus | Álló |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Szín | Fekete |
| Anyag | Laminált |
| Felület | Matt |
| Elhelyezés típusa | Lábakon |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Ajtós, Kombináció, Polcokkal |
| Hossz | 120 cm |
| Minta | Egyszínű |
| A nyitás módja | Klasszikus |
| Tv tartó | TV tartó nélkül |
| Lábmagasság | 20 cm |

50×40×120 cm, modern stílusú, álló
Kiszállítás 1 hét múlva
53×153×39 cm, álló, tölgyfa
Raktáron
Álló, matt
Raktáron
Álló, matt
Raktáron
Modern stílusú, álló, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, matt
Raktáron
Modern stílusú, álló, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
41×200×37 cm, álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, tölgyfa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, magasfényű, skandináv stílusú
Raktáron
53×150×45 cm, modern stílusú, álló
RaktáronIngyenes szállítás
38×150×40 cm, álló, fa

Álló, tölgyfa, matt
RaktáronIngyenes szállítás
36×200×37 cm, fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
41×200×37 cm, álló, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, tölgyfa, matt
Raktáron
Álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
50×120×40 cm, modern stílusú, álló

20×120×25 cm, álló, matt
Kiszállítás 3 hét múlva
Álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
50×120×40 cm, modern stílusú, álló

Álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
38×150×40 cm, álló, fa

Álló, üveg, matt
Raktáron
50×182×43 cm, modern stílusú, álló

50×182×43 cm, modern stílusú, álló

45×90×50 cm, modern stílusú, álló

Modern stílusú, magasfényű, skandináv stílusú
Raktáron
Álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
38×150×40 cm, álló, tölgyfa

Álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
46×39×25 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron