












Méretek 63×147×40 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Asztal anyaga Forgácslap Színe Fekete / Tölgy Jackson Hickory Asztal mérete Szélesség: 147,4 cm Mélység: 40,2 cm Magasság: 63,2 cm Kialakítás 2 x tolóajtó
| Szélesség: | 147 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Magasság: | 63 cm |
| Típus | Álló |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Anyag | Laminált |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Elhelyezés típusa | Lábakon |
| Lábak anyaga | Fa |
| Alak | Téglalap alakú |
| Tárolóhely | Fiókos |
| Tv tartó | Nem |
| Fa dekoráció | Tölgyfa |
| Gyártó | Tvilum |

36×200×37 cm, fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, matt
Raktáron
Modern stílusú, álló, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
41×200×37 cm, álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, tölgyfa, fa
Raktáron
Fali, matt
Raktáron
Álló, tölgyfa, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, álló, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, álló, matt
Raktáron
Modern stílusú, álló, matt
Raktáron
Modern stílusú, álló, matt
Raktáron
Álló, tölgyfa, matt
Raktáron
Modern stílusú, álló, tölgyfa
Raktáron
53×153×39 cm, álló, tölgyfa
Raktáron
20×120×25 cm, álló, matt
Kiszállítás 3 hét múlva
Álló, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló, tölgyfa, matt
Raktáron
Álló, matt, ipari stílusú
Raktáron
Álló, tölgyfa, matt
Raktáron
Fa, matt
Raktáron
Álló, tölgyfa, matt
Raktáron
Modern stílusú, álló, fa
Raktáron
Görgőkkel, matt
Raktáron
Álló, tölgyfa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló, fa, matt
Raktáron
Álló, tölgyfa, matt
Raktáron
Modern stílusú, álló, tölgyfa
Raktáron
Modern stílusú, álló, matt
Raktáron
Álló, matt
Raktáron
47×158×40 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
Álló, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, fa, fenyő
Raktáron
Álló
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
101×43×32 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
50 cm, ⌀ 45 cm, kerek, fém
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
46×56 cm, szövet, forgó
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
75×100×100-135 cm, bővíthető, kerek
Kiszállítás 1 hét múlva
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
20×160×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron