

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Kanlux márkától származik, raktárunkban van, ára 16290.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
|---|---|
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Szerelés módja | Felületre szerelt |
| Típus | LED felületre szerelhető panel |
| Hely | Előszoba/Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Négyzetes |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 280 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 4000 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 110 ° |
| Stílus | Egyéb |
| Series | BAREV Kanlux, LED PANEL Brilum |
| Gyártó | Kanlux |
Felhasználói értékelések
Jó design, nagy fényerő.


Fa
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás




Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos
RaktáronIngyenes szállítás


Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Fa, okos, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Meleg fehér, hideg fehér
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás


Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, okos
Raktáron

Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronLED, üveg, modern stílusú
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, hálószobaba és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás