
LED Ipari lámpa High Bay LED/100W/230V 4000K IP65
LED, semleges fényű
RaktáronIngyenes szállításKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Gyakorlati ipari lámpatest LED fényforrással.Alkalmas raktárakban, ipari csarnokokban, garázsokban vagy bevásárlóközpontokban való használatra.Nagyon energiatakarékos fényforrás.Porálló és vízálló (IP65).Színhőmérséklet: 6500K.
| Típus | LED |
|---|---|
| Fény típus | Hideg |
| Szín | Fehér |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Garázs |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 100 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 100 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 600 W |
| Színhőmérséklet | 6500 K |
| A teljes fényáram | 8700 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 70 Ra |
| Sugárzási szög | 115 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 100 W |
| Series | TECHNICAL LIGHT V-Tac, HIGHBAY V-Tac |
| Gyártó | V-Tac |

LED, semleges fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Raktáron
LED, meleg fényű, hideg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, meleg fényű, hideg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, meleg fényű, hideg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, meleg fényű, hideg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED, meleg fényű
Raktáron
LED, semleges fényű
Raktáron
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, semleges fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, meleg fényű
Raktáron
LED
Raktáron
LED, semleges fényű, szélesség
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, meleg fényű, hideg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, meleg fényű
Raktáron
LED, meleg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, meleg fényű
Raktáron
LED
Raktáron
LED, meleg fényű, hideg fényű
Raktáron
LED, hideg fényű
Raktáron
LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Raktáron
LED, semleges fényű
Raktáron
LED, meleg fényű
Raktáron
LED, meleg fényű, hideg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, semleges fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED, meleg fényű, hideg fényű
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Raktáron
LED
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron

Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás