


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED szalag, amely beragyogja otthonát.A COB LED-ek alkalmazásának köszönhetően a szalag egész hosszában egyenletes fényhatást biztosít.A szalag 2,5 cm-enként vágható.A kábel kapcsolójának rövid megnyomásával a szalag be- és kikapcsolható.Hosszabb nyomásra a fényerő csökkenthető vagy növelhető.Tápkábel hossza: 1,9 m.Színhőmérséklet: 3000K.
| Fő anyag | Műanyag |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Típus | Fali, LED szalagok |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Stílus | Dekoratív |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Fény színe | Meleg fehér |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 25 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 25 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 145 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 25 W |
| A teljes fényáram | 2030 lm |
| Funkció | LED technológia/Szabályozható dimmerrel/Kapcsoló a vezetéken |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Dugó típusa | C |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Izzók száma | 1 |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 10000 |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Series | LUMOS Kobi, LED STRIP Kobi |
| Gyártó | Kobi |

Álló
Raktáron
Üveg, 12V, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, műanyag, fali
Kiszállítás 1 nap múlva
Álló
Kiszállítás 2 nap múlva
Műanyag, fa, fali
Raktáron
Műanyag, fa, fali
Raktáron
LED szalagok, klasszikus, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, klasszikus, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, fém, műanyag
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, fa, álló
Raktáron
Álló
Kiszállítás 2 nap múlva
LED szalagok, műanyag, klasszikus
Raktáron
LED szalagok, fém, klasszikus
Raktáron
LED szalagok, fali, RGB
Raktáron
Műanyag, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, műanyag, fali
Kiszállítás 1 nap múlva
Napelemes, műanyag, álló
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, fém, műanyag
Raktáron
LED szalagok, műanyag, klasszikus
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, műanyag, 230V
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém, álló

Üveg, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
Álló
Raktáron
230V, álló
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 12V
Raktáron
230V
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
Napelemes, fém, álló
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron