







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 13490.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Szoba | Hálószoba és nappali |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Lámpabúra | Lámpabúra nélkül |
| Szín | Fekete |
| Forma | Kerek |
| Stílus | Egyéb |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| A teljes fényáram | 380 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 |
| A fényforrás átlagos élettartama | 10000 h |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 30 W |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Izzók száma | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Feszültség | 230 V |
| Kapcsolási ciklusok száma | 10000 |
| Foglalat | G9 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Series | PASTELO Sollux, DRIFA Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, távirányítós, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba

Fa, dimmelhető, japandi
Raktáron
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, kerek
Raktáron
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, kerek
Raktáron
Modern stílusú, üveg, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, retró
RaktáronIngyenes szállítás
Japandi, skandináv stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, kerek, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
LED, modern stílusú, dimmelhető
Raktáron
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Világító
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, süllyesztett, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron