Ezek is tetszhetnek
LED csillár kábeles felfüggesztéssel LED/44W/230V 3000K 120 cm fekete
11 390 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 30. - 11 390 Ft
- 2026. 01. 08. - 11 390 Ft
Termékleírás
A termék közvetlenül a gyártótól, a SmartLED márkától származik, raktárunkban van, ára 11390.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
|---|---|
| A forrás bemeneti teljesítménye | 44 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 3520 lm |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 245 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 44 W |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Konyha/Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 44 W |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Series | BLACK AND WHITE SmartLED |
| Gyártó | SmartLED |





































































