


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Vízálló, színes LED medencelámpa, falra szerelhető, a vízfelszín alatti telepítéshez. RGBW színbeállításokat tesz lehetővé. Fehér fény is beállítható. A vezérlés 433 MHz-es rádiós távirányítóval történik. Műszaki adatok: Tápellátás: AC12V. A transzformátor nincs a csomagban. Fényáram: 400 lm (minden szín egyidejű bekapcsolásakor). Telepítés: 200- 400 mm a vízfelszín alatt. A lámpa egy tartóra rögzíthető, amely ragasztással is rögzíthető a medence falához. Ezáltal nem szükséges nagy átmérőjű furat fúrása. Az egyetlen szükséges nyílás a kábelnek (átmérő 8 mm).
| Típus | Fali |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Feszültség | 12V |
| Funkció | LED technológia/RGB/Távirányító |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP68 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 45 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 45 W |
| Színhőmérséklet | 6500 K |
| Fény színe | Hideg fehér |
| A teljes fényáram | 400 lm |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 45 W |
| Series | POOL V-Tac |
| Gyártó | HADEX |
Felhasználói értékelések
Hiányzik a cseh nyelvű kezelési útmutató.

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron

Fali, fém
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

Álló, talajba építhető
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron
Szolár, fali, 230V
Raktáron
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Raktáron
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, szolár, talajba építhető
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag
Raktáron
Fém, műanyag
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron

Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás