





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Okos mennyezeti lámpa LED technológiával. Elegánsan egyszerű dizájn. A lámpa első indításkor csak villog - nem világít. A teljes működéséhez és vezérléséhez csatlakoztatni kell a Wi-Fi-hez. E nélkül a lámpa nem fog működni. Még távolról is segít létrehozni az ideális világítást, amelyet az adott helyzetben elvár. Fényerőszabályozás és a színhőmérséklet változtatása a meleg, pihentető színtől a természetesig, majd a hideg fehér árnyalatig, vagy saját fénybeállítások megadása. Vezérlés Immax NEO PRO alkalmazással (kompatibilis iOS és Android rendszerekkel). Egyszerű csatlakozás az alkalmazáshoz - csak csatlakoztassa az eszközt a Wi-Fi hálózatához. Kompatibilis a hangasszisztensekkel Amazon Alexa, Apple Siri parancsok, Google Assistant, TUYA, LIDL. LED technológia akár 80%-os energia-megtakarítást is biztosít. Az Immax Neo termékeket okos kapcsolókkal vezérelheti - ajánlatunkat ITT találja. A távirányító szintén a csomag része.A lámpa távirányítóval való vezérléséhez először hozzá kell adni a lámpát az Immax NEO PRO alkalmazáshoz! További információt a használati útmutatóban talál. Töltse le az Immax NEO alkalmazást, okos otthonát hanggal, mobiltelefonnal, táblagéppel vagy távirányítóval vezérelheti. A vezérlést egy új generációs mobilalkalmazás biztosítja. Az Immax NEO a globális Tuya platformon működik, amely képes integrálni az összes eszközt egy irányítható egységbe. A világításon és a sok okos otthoni elem mellett képes kezelni a biztonsági elemeket is, mint például a riasztó, kamerák és különböző biztonsági érzékelők. Az alkalmazás támogatja a nyelvet, amelyet általában a telefonján használ.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek |
| Elhelyezés | Konyha, Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy, Több |
| Okos | Igen |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Szín | Zöld |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 1800 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Intelligens megvilágítás |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 125 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Alak | Kerek |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Stílus | Egyéb |
| Series | VELVET SMART Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
LED, üveg, fém
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú
Raktáron
LED, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, ipari stílusú
Raktáron
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, kerek, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, egy izzóval
Raktáron
Üveg, távirányítós, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, több mint egy izzóval
Raktáron
Üveg, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron


Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás