









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED mennyezeti lámpa cserélhető gyűrűvel. A gyűrű színét igényei szerint változtathatja. Meleg fényszínnel világít (3000K) - ideális a pihenéshez és a kikapcsolódáshoz. Szivárgásmentes IP54-es osztály - beltéri és kültéri használatra, valamint magas páratartalmú helyiségekben. Egyszerű és gyors telepítés, könnyű hozzáférés a csatlakozókábelhez.
| Típus | Mennyezeti |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Fürdőszoba/Előszoba |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP54 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 32 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 32 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 155 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 2200 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 115 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 17000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 32 W |
| Series | NYMPHEA Wojnarowscy, NYMPHEA SLIM |
| Gyártó | Wojnarowscy |


Fali, 230V, fém
Raktáron

Álló, fém
Raktáron


Álló, fa
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Függő
Raktáron


Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron

Függő, fém
Raktáron
Álló
Raktáron
Függő, műanyag
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, bronz
Raktáron
Álló, talajba építhető
Raktáron
Álló
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Álló, fém
Raktáron

Fali
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, műanyag
Raktáron

Fali
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás