

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern mennyezeti LED lámpatest. IP54 védettsége révén magasabb páratartalmú helyiségekbe is alkalmas. Széles RGB színskálából választható, továbbá a fehér fény színhőmérséklete állítható (3000 - 6500K). Lehetővé teszi a világítás testreszabását fényerő-szabályozással, valamint fényjelenetek és színátmenetek beállításával. A Wi-Fi csatlakozásnak köszönhetően mobilalkalmazással vezérelhető: iGET HOME / Tuya / Smartlife (ingyenesen elérhető a Google Playen és az App Store-ban).
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Elhelyezés | Mennyezet |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 15 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP54 |
| A teljes fényáram | 1500 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | RGB/LED technológia/Intelligens megvilágítás |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 105 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Alak | Kerek |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Fürdőszoba |
| Series | UP iGET |
| Gyártó | IGET |

IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás