Hasonlítsd össze az árakat 28 767 Ft-tól 33 697 Ft-ig 2 webáruházban:
LED kültéri fali lámpa LED/17W/230V 4000K IP65 fehér
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 28 767 Ft és 33 697 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 19. - 33 194 Ft
- 2026. 05. 19. - 32 690 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A termék közvetlenül a gyártótól, a V-Tac márkától származik, raktárunkban van, ára 32690.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Típus | Fali |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Feszültség | 230V |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 17 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 17 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 175 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 2520 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 350 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 17 W |
| Stílus | Egyéb |
| Series | SENSOR V-Tac, FLEXIBLE V-Tac |
| Gyártó | V-Tac |
Hasonló termékek

Kültéri Fali Lámpa Fehér ARC LUTEC 7632201053
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri fali lámpa fehér LED-del, 2-lámpás mozgásérzékelővel - Simon
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Circe falba süllyeszthető kültéri lámpa
Fali, talajba építhető, 230V
Raktáron
Namsos kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fungo kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern kültéri fali lámpa fehér LED-del 2-lámpás IP54 - Simon
Fali, fém
Raktáron
Zaria kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Grimstad falba süllyeszthető kültéri lámpa
Fali, talajba építhető, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Kerti fáklya, napelemes, HOME, króm (LUSE017)
Szolár, talajba építhető, krómozott
Raktáron
Kültéri fali lámpa fehér LED-del 6-lámpás IP54 - Silly
Fali, fém
Raktáron
Ledvance - LED Kültéri fali lámpa érzékelővel SPOT LED/8W/230V IP55 fehér
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Cerise kültéri mennyezeti lámpa
Mennyezeti, 230V, fém
Raktáron
Rimini kültéri falra simuló lámpa
Fali, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern kültéri fali lámpa fehér, beépített LED-del, 2-lámpás IP54 - Mal
Fali
Raktáron
Sango kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Circe falba süllyeszthető kültéri lámpa
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Asker kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Strühm Gold Led fehér beltéri süllyesztett, mozgásérzékelős
Mozgásérzékelős, talajba építhető, 230V
Raktáron
Ginna kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Ideal Lux - Kültéri fali lámpatest POLAR 1xE27/23W/230V IP66 fehér
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Karlstad kültéri falikar
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Cico
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Sandvik kültéri falra simuló lámpa
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Castro kültéri falikar
Fali, 230V, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Bologna kültéri állólámpa
Szolár, álló, fém
RaktáronIngyenes szállítás
GLOBO 41605-18S - LED kültéri mennyezeti lámpatest érzékelővel PAULA LED/18W/230V
Mozgásérzékelős, mennyezeti, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Asker kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Asker kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Grimstad falba süllyeszthető kültéri lámpa
Fali, talajba építhető, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rodix kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Path kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Philips Massive 15381/31/16 - Kültéri fali lámpa CREEK 1xE27/60W/230V
Fali, 230V, műanyag
RaktáronIngyenes szállításA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Spotlámpa SELE 4xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Eglo 44078 - Fali lámpatest TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Globo 60208W - Fali lámpa ODIN 1xE27/60W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Brilagi - LED Rugalmas fali lámpa MAYA Double LED/4W/230V + LED/3W fekete
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Aigostar - LED Fali lámpa LED/6,5W/230V 2700K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Philips Massive 50233/17/E7 BURLAP 3xE14/40W spotlámpa matt króm
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Dalber 54602 - LITTLE LION gyereklámpa 1xE27/15W/230V
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
LED RGBW, fényerőszabályozható, újratölthető gyermek éjszakai lámpa UNICORN LED/1W/5V 1200 mAh
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Eglo - LED Flexibilis lámpa PASTERI 1xE27/40W+LED/3,8W fehér
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Brilagi -LED Dimmelhető lámpa ESTELA LED/36W/230V 3000-6500K ø 30 cm fehér + távirányító
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa LUNA 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Brilagi - PILANA LED 48W 230V állítható mennyezeti lámpa 3000-6500K + DO
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED állítható éjjeli lámpa ébresztővel BUNNY LED/1,2W/5V 3000K
Éjjeli lámpa
Raktáron
Rabalux 2110 - Fürdőszobai fali lámpa BECCA 1xG9/28W/230V IP44
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron






