




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED kültéri lámpa infravörös érzékelővel. Az érzékelő érzékelési szöge: 180 °. Érzékelő hatótávolsága: 12 m. Időbeállítás: 2 mp - 15 perc. Alkonyatérzékelő beállítása: 1 - 1000 lx.
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Típus | Fali |
| Feszültség | 230V |
| Hely | Kert és utak/Lugas/Garázs |
| Funkció | LED technológia/Érzékelős |
| Behatolás védettség | IP55 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 50 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 750 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 50 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 100000 ON/OFF |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Series | SPOT SENSOR Ledvance |
| Gyártó | Ledvance |

Fali, talajba építhető, műanyag
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, talajba építhető, krómozott
Raktáron
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, mennyezeti, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, mennyezeti, 230V
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
Raktáron
Szolár, álló, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás

Fali, talajba építhető
Raktáron

Fali, mennyezeti, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, talajba építhető, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
Raktáron
Fali
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron

Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás