









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Fürdőszobai/kültéri LED RGBW dimmelhető szalag. A szalag lehetővé teszi a színhőmérséklet (2700K-tól 6500K-ig) és a fényintenzitás változtatását a háztartás tagjainak hangulata szerint. RGB - 16 millió szín. RGBW egy további funkció, amely lehetővé teszi a fehér szín beállítását. A szalag vezérelhető Wi-Fi segítségével a TUYA Smart vagy Smart Life alkalmazáson keresztül (kompatibilis iOS és Android rendszerekkel). Könnyű telepítés és problémamentes konfiguráció. A szalag fényforrása kültéri használatra is alkalmas, az IP65 szigetelésnek köszönhetően teljesen porálló és vízálló. A többi komponens IP20 védelemmel rendelkezik (nincs vízvédelem), és belső használatra készült. Hossz: 3 m.
| Feszültség | 12V |
|---|---|
| Típus | Fali, LED szalagok |
| Rgb | Igen |
| Szín | Fehér |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Hely | Kert és utak/Fürdőszoba/Lugas |
| Funkció | LED technológia/Dimmelhető mobiltelefonnal/TUYA |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 7,5 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 45 W |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| A teljes fényáram | 650 lm |
| Sugárzási szög | 180 ° |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Series | SMART BULBS Milagro, LED STRIP Milagro |
| Gyártó | Milagro |

LED szalagok, fali, RGB
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
230V, álló, RGB
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

LED szalagok, fali, RGB
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 12V
Raktáron
Fényfüzérek, műanyag, RGB
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Fém, műanyag, álló
Raktáron
Álló
Kiszállítás 2 nap múlva
LED szalagok, műanyag, 12V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 12V
Raktáron
Fényfüzérek, fém, műanyag
Raktáron
LED szalagok, műanyag, klasszikus
Raktáron
Napelemes, fényfüzérek, műanyag
Raktáron
LED szalagok, műanyag, klasszikus
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 12V
Raktáron
Üveg, fém, műanyag
Raktáron
Álló
Raktáron
LED szalagok, műanyag, fali
Raktáron
LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, klasszikus
Raktáron
Fém, álló

Fényfüzérek, műanyag
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED szalagok, műanyag, klasszikus
Raktáron
Napelemes, üveg, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
LED szalagok, műanyag, 24V
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron