








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED szalag RGB funkcióval. A teljes csomag tartalmazza a szalagot, az áramforrást és a távirányítót. Egyszerű öntapadó rendszer a problémamentes felszereléshez. A rugalmas anyag alkalmazkodik a különböző felületekhez. A felületkezelés védelmet nyújt a por és a kifröccsenő víz ellen. A szalag hossza: 7,5 m. LED-ek száma: 225. A szalag rövidíthető. A távirányítót 1 CR2025 elem táplálja (az elemet a csomag tartalmazza).
| Fő anyag | Műanyag |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Típus | Fali, LED szalagok |
| Rgb | Igen |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Funkció | Dimmelhető távirányítóval/LED technológia/Távirányító |
| Stílus | Dekoratív/Egyéb |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 26 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 26 W |
| A teljes fényáram | 760 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Dugó típusa | C |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 26 W |
| Series | DECOVINTAGE Polux, SIMPLED Paulmann |
| Gyártó | Paulmann |

Műanyag, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás