








Méretek 81×46×54 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Szék anyaga Polipropilén: Narancssárga Fém: Fekete A szék méretei Szélesség: 46 cm Magasság: 84 cm Mélység: 51 cm Ülőmagasság: 44 cm Ülőkének mélysége: 41 cm Ülőkének szélessége: 46 cm Súly: kb. 3,3 kg Kialakítás Ergonomikusan formált ülőke Stabil fém konstrukció Biztonsági csúszásmentes adapterek Könnyen karbantartható könnyű ülőke Lapraszerelve szállítva A szék csak otthoni használatra alkalmas Minimalizmus, ami lenyűgöz Skandináv stílus egyszerűsége, funkcionalitása és időtálló megjelenése miatt sok dizájn szerelmesének elnyerte a szívét. Éppen ilyen ez a szék is – tiszta vonalai és kifejező színei könnyedén illeszkednek bármilyen enteriőrbe. Akár az étkezőasztalhoz, a dolgozószobába vagy vendégszobába helyezzük, mindig könnyed, elegáns és modern hatást kelt. A skandináv dizájn nemcsak az esztétikát, hanem a kényelmet is hangsúlyozza, és ezt a szék tökéletesen teljesíti.
| Szélesség: | 46 cm |
|---|---|
| Mélység: | 54 cm |
| Magasság: | 81 cm |
| Fa mintázat | Bükkfa |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Műanyag |
| Anyag | Fa |
| Szín | Narancssárga |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 100 kg |
| Huzat | Párnázás nélkül |
| Kinézet | Klasszikus |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Szett | Darabos |
| Ülésmagasság | 44 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |
| Ülésszélesség | 46 cm |
| Háttámla alakja | Lekerekített |
| Ülésmélység | 41 cm |

Fa, műanyag ülőrésszel
Raktáron
84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Műanyag ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
76×46×53 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
76×46×53 cm, modern stílusú, kárpitozott

87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fém
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 6 webáruházban

Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, öko-bőr ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Kiszállítás 2 nap múlva
Kárpitozott, fém, öko-bőr ülőrésszel
Elérhető 6 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
84×55×47 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fém
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Ingyenes szállítás
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, öko-bőr ülőrésszel
Raktáron
Kőrisfa, laminált
Raktáron
Modern stílusú
Ingyenes szállítás
76×46×53 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
76×46×53 cm, modern stílusú, kárpitozott


Kárpitozott, retró, öko-bőr ülőrésszel
Raktáron
Fém
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, öko-bőr ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva