




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyaga 100% pamut 150 g/m2 grammsúllyal Hipoalergén szilikon szál 200g/m2 grammsúllyal Oeko-TEX Standard 100 tanusítvány Méretek Párna: 40 x 60 cm (+4 cm fodor) Paplan: 100 x 135 cm (fodor nélkül) Részletek Az ágynemű töltettel ellátott Finom gyapjú felületkezelés Nagyon puha és kellemes tapintású Mosógépben 40 °C hőfokon mosható Vasalás 110 °C-ig terjedő hőmérsékleten Nem fehéríthető Nem alkalmas szárításra szárítógépben 6 éves korig ajánlott
| Szezon | Tél |
|---|---|
| Paplan és párna szett | Igen |
| Huzat anyaga | Pamut |
| Töltet anyaga | Gyapjú |
| Anyag | 100% pamut |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Grammsúly | 150 g/m2 |
| Párna mérete | 40 x 60 cm |
| Takaró mérete | 100 x 135 cm |
| Típus | Kiságyba |
| Használat helye | Univerzális |
| Gyártó | Bellamy |

Nyári, téli, szettek
Raktáron
100×135 cm, szettek, poliészter
Raktáron
Szettek
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szettek
Raktáron
100×135 cm, pamut, szettek
Raktáron
Egész évben használható
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Egész évben használható
Raktáron
100×135 cm, pamut, szettek
Raktáron
Pamut
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Egész évben használható
Raktáron
Egész évben használható
Raktáron
Nyári
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Pamut
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Raktáron
Egész évben használható
Raktáron
Egész évben használható
Raktáron
Egész évben használható
Raktáron
Egész évben használható
Raktáron
Nyári, téli, szettek
Raktáron
Nyári, téli, szettek
Raktáron
Nyári, szettek, hipoallergén
Raktáron
100×135 cm, pamut, szettek
RaktáronIngyenes szállítás
100×135 cm, pamut, szettek
Raktáron
100×135 cm, pamut, szettek
RaktáronIngyenes szállítás
Egész évben használható
Raktáron
Pamut, téli, szettek
Raktáron
100×135 cm, pamut, szettek
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron