



Méretek 100×135 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
egyenletesen elosztott, 500 g súlyú töltet a nyugodt és zavartalan alvásért, puha és légáteresztő huzat, amely kíméletes az érzékeny gyermekbőrhöz, télen melegít, nyáron lélegzik.
| Szélesség: | 100 cm |
|---|---|
| Mélység: | 135 cm |
| Szezon | Univerzális |
|---|---|
| Huzat anyaga | Poliészter |
| Hipoallergén | Igen |
| Szín | Fehér |
| Súly | 500 |
| Anyag | 100% csiszolt mikroszálas anyag |
| Használhatóság | Nyári |
| Töltet | Üreges szál |
| Töltet súly | 500 g |
| Pro alergiky | Ano |
| Gyártó | Goldea |

90×130 cm, egész évben használható, poliészter
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Raktáron
100×135 cm, szettek, poliészter
Raktáron
Nyári, téli, szettek
Raktáron
Nyári, téli, szettek
Raktáron
Nyári, szettek, hipoallergén
Raktáron
Egész évben használható
Raktáron
Szettek
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható, szettek
Raktáron
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható, poliészter
Raktáron
Pamut, téli, szettek
Raktáron
Szettek
Raktáron
Nyári, téli, szettek
Raktáron
100×135 cm, pamut, szettek
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
100×135 cm, pamut, szettek
Raktáron
Pamut
Raktáron
Egész évben használható
Raktáron
100×135 cm, pamut, szettek
RaktáronIngyenes szállítás
Egész évben használható
Raktáron
Egész évben használható
Raktáron
Pamut
Raktáron
Egész évben használható
Raktáron
Pamut, téli, szettek
Raktáron
Egész évben használható
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Raktáron
100×135 cm, pamut, szettek
Raktáron
Egész évben használható
Raktáron
100×135 cm, pamut, szettek
RaktáronIngyenes szállítás
Egész évben használható
Raktáron


Dísz, poliészter töltetű, pamut
Raktáron
Darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut
Raktáron

Pamut, darabonként rendelhető, frottír
Raktáron
Darabonként rendelhető
Raktáron
90×130 cm, egész évben használható, poliészter
Raktáron
Pamut
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, darabonként rendelhető, frottír
Raktáron

Pamut, darabonként rendelhető, frottír
Raktáron
Pamut, darabonként rendelhető, frottír
Raktáron
Pamut, darabonként rendelhető, frottír
Raktáron
Darabonként rendelhető
Raktáron