




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Briloner márkától származik, raktárunkban van, ára 8090.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Fény színe | Középfehér |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 165 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 2400 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Stílus | Egyéb |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 |
| Series | FREE Briloner |
| Gyártó | Briloner |

Fém
RaktáronIngyenes szállítás



Műanyag, szélesség, magasság
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás


Okos, meleg fehér, hideg fehér
Raktáron
Fém, szélesség, magasság
Raktáron

Fém
Raktáron
Fém, műanyag
Raktáron

Fém, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, meleg fehér, középfehér
Raktáron

Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér, hideg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, meleg fehér
Raktáron
Fém, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, műanyag, átmérő
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Okos
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Raktáron

Fém
Raktáron

Műanyag, középfehér
Raktáron
Fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás

IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás