





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED kültéri világítás infravörös érzékelővel.Érzékelő detektálási szöge: 180°.Érzékelő hatótávolsága: 12 m.Időbeállítás: 5 s - 15 perc.Szürkületi beállítás: 1 - 1000 lx.
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Típus | Fali |
| Feszültség | 230V |
| Stílus | Egyéb |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Hely | Kert és utak/Garázs/Lugas |
| Funkció | LED technológia/Érzékelős |
| Behatolás védettség | IP55 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 70 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 1000 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 50 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Series | UPDOWN Ledvance |
| Gyártó | Ledvance |

Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, mennyezeti, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, műanyag
Raktáron

Álló
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fali, talajba építhető
Raktáron
Mennyezeti, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szolár, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Fali, talajba építhető
Raktáron
Fali, talajba építhető, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mozgásérzékelős, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, műanyag
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron

Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás