Hasonlítsd össze az árakat 34 990 Ft-tól 41 350 Ft-ig 2 webáruházban:
Eglo 98895 - ZUBIETA-A LED 24W 230V stropní stmívatelné + DO
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 34 990 Ft és 41 350 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 3247 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 17. - 38 237 Ft
- 2025. 11. 25. - 38 237 Ft
- 2025. 11. 11. - 38 237 Ft
- 2025. 06. 06. - 42 895 Ft
- 2025. 05. 20. - 34 990 Ft
- 2026. 05. 17. - 34 990 Ft
- 2025. 11. 25. - 34 990 Ft
- 2025. 11. 11. - 34 990 Ft
- 2025. 06. 06. - 34 990 Ft
- 2025. 05. 20. - 34 990 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Modern LED lámpa, amely ideális a nappaliba. Távirányítóval szabályozható fényerő (a csomag része). A fény színe állítható 2700K-tól 6500K-ig. Időzítő - 30 perc után automatikus kikapcsolás. Két kedvenc világítási mód mentésének lehetősége. Az LED technológiának köszönhetően akár 80%-kal csökkentheti az energiafogyasztást.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Szín | Fehér |
| Funkció | Dimmelhető távirányítóval/LED technológia/Távirányító |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| A teljes fényáram | 2300 lm |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 160 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Series | ZUBIETA-A Eglo |
| Gyártó | Eglo |
Hasonló termékek

Monza általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Emilio álmennyezetbe süllyeszthető spotlámpa
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Monza általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Rondo általános mennyezeti lámpa
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Redo 90516 - LED Kültéri mennyezeti lámpa URANIA LED/10W/230V IP65 antracit
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Arena általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti Lámpa Fekete ADEL PALNAS 61004563
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Philips - LED fürdőszobai mennyezeti lámpa DORIS LED / 17W / 230V 2700K IP44
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti lámpa fehér, szürke és barna 3-lámpás - Multidrum
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, több mint egy izzóval
Raktáron
Pik általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti Lámpa Szürke Cameron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Bilbao általános mennyezeti lámpa
Konyhába, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Strühm Ringe 24 W-os ø400 mm kör alakú natúr fehér mennyezeti lámpa IP44-es védettségű
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Eglo 97965 - LED Menyezeti lámpa PALMITAL 2xLED/10W/230V
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Darius általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Ragu általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Dimmelhető LED lámpa PILANA LED/60W/230V tölgy/fekete Ø 60 cm + távirányító
LED, fém, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Design mennyezeti lámpa fekete G95 reflektorral, fekete - Facile
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Mennyezeti Lámpa Fekete RENY 400 PALNAS 61002927
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Zerava
LED, fém, műanyag
Raktáron
Pills több ágú mennyezeti lámpa
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Rafter három áramkörös DALI sínrendszeres lámpafej
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 12368-30 - LUCENA LED mennyezeti lámpa LED/28W/230V
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Ragu általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Okos mennyezeti lámpa acél 31 cm, beleértve a WiFi A60 IP44 - Yuma
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Set Tru általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Monza általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Cami
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Satellite általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Lid általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Cayo általános mennyezeti lámpa
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, kerek
Raktáron
Antonio általános mennyezeti lámpa
LED, fém, távirányítós
RaktáronIngyenes szállításA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Spotlámpa SELE 4xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Eglo 44078 - Fali lámpatest TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 60208W - Fali lámpa ODIN 1xE27/60W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED RGBW, fényerőszabályozható, újratölthető gyermek éjszakai lámpa UNICORN LED/1W/5V 1200 mAh
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Brilagi - LED Rugalmas fali lámpa MAYA Double LED/4W/230V + LED/3W fekete
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Aigostar - LED Fali lámpa LED/6,5W/230V 2700K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Philips Massive 50233/17/E7 BURLAP 3xE14/40W spotlámpa matt króm
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi -LED Dimmelhető lámpa ESTELA LED/36W/230V 3000-6500K ø 30 cm fehér + távirányító
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo - LED Flexibilis lámpa PASTERI 1xE27/40W+LED/3,8W fehér
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Brilagi - PILANA LED 48W 230V állítható mennyezeti lámpa 3000-6500K + DO
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Fürdőszobai mennyezeti lámpa CLARE 2xE27/24W/230V átm. 30 cm IP54 bézs
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa LUNA 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Brilagi-LED Dimmelhető fürdőszobai lámpatest FRAME SMART LED/50W/230V IP44 fekete+távirányító
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 2110 - Fürdőszobai fali lámpa BECCA 1xG9/28W/230V IP44
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
