




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Redo márkától származik, raktárunkban van, ára 17890.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Típus | Mennyezeti |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Hely | Lugas/Kert és utak |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 |
| Behatolás védettség | IP65 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Izzók száma | 1 |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 60 W |
| Funkció | LED technológia |
| Stílus | Egyéb |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Alak | Kerek |
| A teljes fényáram | 860 lm |
| Series | PHASER Redo, UP OUT Redo, OTHER WALL Redo, LIMA Redo, URANIA Redo, WARP Redo |
| Gyártó | Redo |

Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás

Álló
Raktáron


Álló, talajba építhető
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron


Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali, bronz
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Függő, műanyag
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron

Álló, fém
Raktáron
Álló, fém
Raktáron

Függő
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás

Álló, fa
Raktáron
Függő, fém
Raktáron

Álló
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Fali, műanyag
Raktáron
Fali
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás