










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A lámpa megjelenése és műszaki jellemzői miatt multifunkcionális, és gyakorlatilag bárhol használható.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Konyha, Hálószoba és nappali |
| Szín | Fekete |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Stílus | Egyéb |
| Típus | Kültéri mennyezeti lámpa |
| Hely | Kert és utak/Fürdőszoba |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP54 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 140 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 1920 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 110 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 20000 ON/OFF |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Series | BENO Kanlux |
| Gyártó | Kanlux |

LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fém, modern stílusú
Raktáron
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú
Raktáron
LED, fa, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
LED, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
Világító
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás