




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A lámpa megfelel a EyeComfort követelményeinek - kíméli és nem fárasztja el a szemeit.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Típus | Felületre szerelhető |
| Szín | Fehér |
| Feszültség | 230V |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 4,3 W |
| Izzók száma | 3 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4,3 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 30 W |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| A teljes fényáram | 1290 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 12,9 W |
| Series | RIVANO Philips |
| Gyártó | Philips |
Modern stílusú, 230V, felületre szerelhető
RaktáronModern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú, ipari stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronModern stílusú, ipari stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronModern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, billenthető
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú, fém
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú
Raktáron
LED, 230V, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Modern stílusú, ipari stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, süllyesztett, fa
Raktáron
Modern stílusú, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, modern stílusú, 230V
RaktáronModern stílusú, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás

230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, rusztikus, Provence stílusú
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, felületre szerelhető, fém
Raktáron
Felületre szerelhető, billenthető, fém
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron

Éjjeli lámpa
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron