Rabalux 5450 - LED fényerőszabályozható mennyezeti lámpa DANNY LED/60W/230V + távirányító
5,0(1 értékelés)
Válogatott ajánlatok
Lámpák.hu
RaktáronIngyenes szállítás60 napos termékvisszaküldés
Vezess a webáruházba
Előző árak
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Specifikációk
Javasolt izzó típusLED
KapcsolóTávirányítós
Feszültség230V
FormaKerek
ElhelyezésHálószoba és  nappali
Izzók  számaEgy
SzínFehér
StílusEgyéb
TípusMennyezeti lámpa
HelyNappali/Hálószoba
FunkcióLED technológia/Távirányító/Dimmelhető távirányítóval
AlakKerek
Behatolás védettségIP20
FoglalatBeépített LED fényforrás
A forrás maximális bemeneti teljesítménye60 W
Az izzók a csomag részét képezikIGEN (LED)
A forrás bemeneti teljesítménye60 W
Klasszikus izzónak megfelelő330 W
Színhőmérséklet3000-6500 K
A teljes fényáram4800 lm
A fényforrás átlagos élettartama30000 h
Áramütés elleni védelem osztálya1
Fény színeMeleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér
Garanciális időszak60 hónap
Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye60 W