
Eglo 300833 - LED RGBW fényerőszabályozható mennyezeti lámpa MALTIGNANO-Z LED/18,5W/230V átm. 38 cm + távirányító
Előző árak
- 2026. 04. 30. - 21 190 Ft
- 2025. 11. 28. - 24 490 Ft
- 2025. 11. 11. - 27 790 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A világítás új irányt vesz - EGLO connect Beállítható okostelefonnal/tablettel vagy távirányítóval. Bluetooth alacsony energiafogyasztással. Ingyenes AwoX Home CONTROL alkalmazás (kompatibilis Androiddal és iOS-szel). RGB funkció - 16 millió szín közül választható. Állítható színhőmérséklet: 2700K meleg fehér - 6500K hideg fehér. Folyamatos fényerő-szabályozás (0-100%). Kompatibilis: Google Assistant, Amazon Alexa, Zigbee. Be- és kikapcsolás időzítésének lehetősége. A világítást egyszerre lehet távirányítóval és mobiltelefonnal vezérelni. Távirányító nem tartozék, de külön megvásárolható.
Specifikációk
| Okos | Igen |
|---|---|
| Fény színe | Meleg fehér, Hideg fehér |
| Szín | Fehér |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia/Dimmelhető mobiltelefonnal/Dimmelhető távirányítóval |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 18,5 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 18,5 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 170 W |
| Színhőmérséklet | 2700-6000 K |
| A teljes fényáram | 2400 lm |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18,5 W |
| Series | ZUBIETA-A Eglo |
| Gyártó | Eglo |
Ajánljuk


LED panel fekete téglalap alakú LED-del, 3 lépésben dimmelhető - Reeves
Fém, okos
Raktáron
LED panel fehér téglalap alakú LED-del, 3 lépésben dimmelhető - Reeves
RaktáronA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Állólámpa MACKA 1xE27/60W/230V bézs/barna
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Prezent 1501 -Mennyezeti lámpa ASPEN 2xE27/60W/230V IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 6547 - Spotlámpa GRANDO 3xE14/40W/230V
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8510 - Kültéri fali lámpa MANHATTAN 1xE27/60W/230V
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips Massive 50234/17/E7 - Spotlámpa BURLAP 4xE14/40W/230V
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 6195 - Fali lámpa SENDERO 1xE27/60W/230V
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 50582/30/PN - Spotlámpa MYLIVING PONGEE 2xGU10/5,5W/230V
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED Kültéri reflektor ADVIVE PLUS LED/100W/230V IP65
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali lámpa DONATO 2xE14/40W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Jupiter 1707 - BORNEO fali lámpa 1xE27/60W/230V
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Markslöjd 106587 - Dimmelhető fali lámpa CARRIE 1xGU10/35W/230V fekete
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 5021 - LED Fali spotlámpa HAROLD LED/5W/230V IP44
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Antonio 1xE27/60W/230V mennyezeti lámpa kábellel
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Palnas 61002620 - Fali spotlámpa GEMA 1xGU10/10W/230V
RaktáronIngyenes szállítás
Searchlight EU3923AB - Asztali lámpa TOUCH 1xE14/40W/230V
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 98762 - Fali lámpa TABILLANO 1xE27/40W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Eglo 99263 - FUEVA 5 LED fényerőszabályozható mennyezeti lámpatest 16,5W/230V
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Prezent 64423 - Mennyezeti lámpa ORADEA 3xE27/40W/230V
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás