








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Unikális élményt szeretne létrehozni filmek, zene vagy videojátékok nézése közben? A Hue Sync segítségével minden lehetséges. A működtetéshez mindig szükséges a Philips Hue Bridge, amely külön kapható. Használja ki az ideális lehetőséget, hogy minden hétköznapi pillanatot különleges élménnyé alakítson. LED RGB dimmelhető lámpa a Hue Play sorozatból. A kezdőcsomag tartalmaz - 1x Hue Play 2m kábellel, 1x tápegység, 2x állvány, 2x TV klipsz, ragasztószalag és telepítési anyag. Mobil alkalmazás segítségével bármilyen fény színt beállíthat okoseszközén. Válasszon 16 millió szín közül (RGB) a Hue alkalmazásban, és szinkronizálja a fényt a zenével, filmekkel és videojátékokkal a Hue Sync funkció segítségével.Így egyedi hangulatot teremthet filmnézés közben, vagy intenzívebb élményt élhet át videojátékok során. A Hue Play rugalmasan elhelyezhető 2 méteres kábelhosszal, akár a padlón, a szekrény mögött vagy közvetlenül a TV mögött, vízszintes és függőleges elhelyezés is lehetséges.Az eszköz ZigBee protokollon működik.Az egyszerű telepítést a Plug and Play rendszer biztosítja.Az okoseszközök segítségével vezérelheti a világítást, a Philips Hue Bridge hídhoz való csatlakozás révén.Az összes funkció kihasználásához tápegység és Philips Hue Bridge szükséges.Kompatibilitás az Amazon Alexával, Apple Homekittel és Google Home-mal (Echo / Echo Dot és a szükséges Hue Bridge külön kapható - megvásárolható itt). További információkat a HUE rendszerről talál a cikkünkben.
| Típus | TV tartozékok |
|---|---|
| Funkció | Irányítás telefonnal/RGB/Intelligens megvilágítás |
| Dugó típusa | C/G |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Izzók száma | 1 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Feszültség | 230 V |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 35 W |
| Színhőmérséklet | 2000-6500 K |
| A teljes fényáram | 530 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 50000 ON/OFF |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Garanciális időszak | 24 hónap |
| Stílus | Egyéb |
| Series | GAMER Polux, HUE PLAY Philips |
| Gyártó | Philips |

LED szalagok, műanyag, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, fényfüzérek, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 12V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Kiszállítás 2 nap múlva

Napelemes, műanyag, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
Üveg, fa, álló

LED szalagok, napelemes, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 12V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, fényfüzérek, műanyag
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 12V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED szalagok, műanyag, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Kiszállítás 2 nap múlva
Napelemes, üveg, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
LED szalagok, műanyag, 12V
Raktáron
Napelemes, üveg, műanyag
Kiszállítás 1 nap múlva
Fényfüzérek, műanyag
Raktáron
Fényfüzérek, műanyag, 230V
Kiszállítás 1 nap múlva
Napelemes, üveg, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
Napelemes, műanyag, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
LED szalagok, műanyag, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, üveg, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
Álló
Raktáron
LED szalagok, műanyag, fali
Raktáron
Álló
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 12V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, álló

Álló
Kiszállítás 2 nap múlva
LED szalagok, 230V, fali
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás