








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Teremtsen tökéletes hangulatot a Philips Hue dimmelhető világításaival. Energiatakarékos megoldás, amely távolról vezérelhető, és segít megalkotni az ideális fényviszonyokat, amelyek megfelelnek elképzeléseinek, tevékenységeinek vagy hangulatának. LED szalagok a Hue Lightstrip WHITE AND COLOR AMBIANCE sorozatból. Alakítsa ki a fényt tetszőleges formában, és bővítse akár 10 méter hosszúságig. Tartalmazza az alap 2 méteres dimmelhető LED szalagot és egy 1 méteres bővítő szalagot. A LED szalag igény szerint 33 cm-es egységekben vágható a kívánt hosszra. Élénk fehér fénnyel és 16 millió színnel (RGB funkció RGB) varázsolja újjá bármely helyiséget. Integrálja bútorokba, konyhaszekrény alá, vagy emelje ki a belső tér vonalait ezzel a kellemes, indirekt megvilágítással. A LED szalag mobil eszközről, táblagépről vagy kapcsolóról vezérelhető (kapcsoló külön megvásárolható). A készülék támogatja a ZigBee funkciót – vezeték nélküli kommunikációs technológia. A fény vezérléséhez szükséges a Hue Bridge átjáró eszköz (külön megvásárolható). Csatlakoztassa a Hue Bridge eszközhöz, és a Philips Hue alkalmazással állítsa be a kívánt fényjelenetet. A Hue Bridge lehetővé teszi több fény egyidejű vezérlését vagy külön zónákra osztását. Kompatibilis az Amazon Alexa és Apple Homekit rendszerekkel. További információkat a HUE rendszerről megtalálja cikkünkben.
| Fő anyag | Műanyag |
|---|---|
| Feszültség | 12V, 230V |
| Típus | Fali, LED szalagok |
| Rgb | Igen |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Funkció | Irányítás telefonnal/LED technológia/RGB |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 31 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 31 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 165 W |
| Színhőmérséklet | 2000-6500 K |
| A teljes fényáram | 2400 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Dugó típusa | G/C |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 31 W |
| Stílus | Egyéb |
| Series | LED LIGHT STRIP HUE |
| Gyártó | Philips |

Napelemes, üveg, fém
Raktáron
LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, fényfüzérek, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Kiszállítás 1 nap múlva
LED szalagok, műanyag, 12V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Napelemes, üveg, műanyag
Kiszállítás 1 nap múlva
Üveg, fa, álló

Álló, RGB
Kiszállítás 2 nap múlva

Napelemes, műanyag, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
LED szalagok, 230V, fali
Raktáron
Álló
Kiszállítás 2 nap múlva
Klasszikus, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
LED szalagok, műanyag, 12V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
230V, álló, ÖKOlógiai
Raktáron

LED szalagok, műanyag, 12V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Napelemes, üveg, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
LED szalagok, műanyag, 12V
Raktáron
Napelemes, műanyag, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
LED szalagok, klasszikus, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, fényfüzérek, műanyag
Raktáron
Fényfüzérek, műanyag, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Kiszállítás 2 nap múlva
Fényfüzérek, műanyag
Kiszállítás 1 nap múlva
Álló
Kiszállítás 2 nap múlva
Álló, RGB
Kiszállítás 2 nap múlva
LED szalagok, műanyag, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 12V
Raktáron
Fényfüzérek, 230V
Kiszállítás 1 nap múlva
Üveg, álló
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás